סוגי שילוט לעסקים

 

היכרות עם סוגי השלטים השונים – 

חלק חשוב מהיכולת של עסק למשוך תשומת לב ולעורר עניין מצויה כבר במרחב הציבורי, שמחוץ לעסק עצמו. השילוט של העסק הוא בדרך כלל הדבר הראשון שמקבל את פניו של כל מי שמגיע במחוץ פנימה, כל מי שמתקרב, כל מי שמביע עניין במוצרים, בשירותים או בכל דבר אחר שמספק בית העסק, לפרט או לכלל. מכיוון ששלטים כדאי לבחור בקפידה (בין השאר תוך שימת לב לגודל ולאיכות), כדאי להכיר לפחות כמה סוגי שלטים שונים.

השלטים המוארים

הרבה מאוד עסקים מנסים ומצליחים לתפוס תשומת לב במרחב הציבורי באמצעות שלטים ניידים, שהם למעשה כרזות שנקראות רול אפ. אבל כאשר אנו מדברים על נראות בסקלה הרבה יותר רחבה, כאשר אנו רוצים להביא אפקט וויזואלי מרשים נרצה ללא ספק להתבסס על תאורה. זהו הסוג הראשון של שלטים עליו נרצה לספר – שלטים מוארים. השלטים הללו, שרבים מהם מבוססים על תאורת לד (כלומר אלה שלטי לד) מגיעים באינספור תצורות. כך, למעשה מדובר במשפחה של שלטים שמהם יכול לבחור כל עסק את הרצוי.

שלטים מוארים

יתרון חשוב של השלטים הללו, מעבר לחזות המושכת שהופכת למרשימה אפילו יותר כאשר יורדת החשיכה, טמון בעמידות. אלו שלטים חזקים ויציבים, עם מעטפת חסינה שעוטפת את גוף התאורה (או גופי התאורה) עצמם. דגם פופולרי מאוד בנוי כארגז גדול למדי, אך המילה ארגז עשויה להטעות. גוף השלט לא חייב בהכרח להיות מרובע, בסגנון רול אפ או מלבני ובעל זוויות חדות. ניתן בהחלט להזמין שלטים עגולים או אליפטיים וכן להזמין גם עיצובים מיוחדים אפילו יותר. אל השלטים הללו ניתן להתקין בחזית העסק, החנות, המסעדה וכיוצא בזה. אבל ניתן גם להתקין שלט המיוצב על גבי עמוד או התקן מסיבי אחר, במידה ומגיעים למסקנה כי כך הנראות תהייה טובה יותר.

שלטי אותיות מובלטות

סוג נוסף של שילוט בנוי באופן שונה לחלוטין מזה של השלטים הקופסתיים. מדובר בשילוט ממותג הבנוי על בסיס אותיות. למרות שניתן להקים שלטים מסוג זה בסגנון רגיל, לא מואר, הרי שכדי לתת את הערך המוסף – ניתן להזמין שלט מסוג זה שמשולב עם תאורה. עם שלט כזה בחזית, בתוספת פתרונות מיתוג כדוגמת רול אפ בנקודת מפתח ליד העסק או אפילו בתוכו, הרושם משתפר פלאים.

IMG_1026

שלטי פריימלס

אם סוגי השילוט שבהם דנו עד כה אינם מתאימים לצרכיכם, הרי שיש בנמצא עוד מגוון רחב של פתרונות. למשל ניתן להזמין הדפסה על גבי שמשוניות. ויש עוד פתרון מצוין של שילוט, שניתן לכנותו ככזה החורג מכל מסגרת, זהו פתרון שנקרא פריימלס. מהו בדיוק מיוחד בו? קודם כל, הוא מתאים מאוד כפתרון שילוט פנימי. מקובל כיום בלא מעט מוסדות, עסקים ומשרדים ייצוגיים לייצר נראות ואופי על בסיס מיתוג ושילוט מתקדמים. שלטי פריימלס נחשבים לראויים ביותר וניתן לעצב אותם על בסיס פרופילים איכותיים כמסגרת. אל המסגרת הכללית מחברים את ההדפס. את ההדפס ניתן להזמין מחומרים רצויים לרבות קנבס  או PVC או בד. ההדפס מיושם בסובלימציה תוך דיוק עד הפרט הקטן ביותר.  

שלטי פנים בדפוס דיגיטלי

עוד אפשרות לשילוט פנים לעסקים מבוססת על הדפוס הדיגיטלי. יתרונה של שיטת הדפסה זו נשען על הגמישות והמהירות. ניתן לייצר מגוון פתרונות שילוט לצרכי מיתוג, בכל גודל ובכל קונספט. השלטים יכולים לכלול מילים ואותיות, שלטים בסגנון טפטים גדולים לרבות כאלה המכסים קירות שלמים וכן מדבקות קיר לפי הצורך. פתרון אפקטיבי מסוג אחר יהיה שילוט בהדפסה ישירה על פרספקס.