מיתוג פנים – שילוט למשרד, טפט תלת מימד ועוד

תדהר תעשיות שלטים מייצרים שלטים למשרדים מכל הסוגים. אחד מהשירותים המובילים של חברתינו הוא שירות מיתוג פנים לחברות ומשרדים, בין השאר באמצעות שילוט למשרד בהתאמה אישית מדויקת לצורכי הלקוח. מיתוג פנים מתבצע על ידי הדבקת טפט תלת מימד עם הדפס המתאים לחלל המשרד במגוון עיצובים מיוחדים המשדרגים את המשרד. דפוס דיגיטלי ומיתוג פנים ארגוני על ידי הדבקת טפטים מעוצבים מקובל בהרבה משרדים ובעיקר בחברות הייטק. 

לפרטים נוספים והזמנות צרו קשר עם חברת תדהר תעשיות שלטים במספר: 03-5442280

או השאירו פרטים ונחזור אלייכם בהקדם. 

שם דואר אלקטרוני טלפון

 

צפו בגלריית שילוט למשרד 

 

מיתוג קירות פנים המשרד ויתרונות

עיצוב המשרד יכול לקחת חלק מהמיתוג הכללי של העסק שלכם, לחזק אותו ולהטמיע אותו בקרב עובדי המשרד וכן האורחים, שמגיעים לפגישות במשרד שלכם. הנה כמה מהיתרונות המיתוגים שתוכלו לקבל מעיצוב המשרד ובפרט קירות המשרד, ביחס להשפעה על העובדים והאורחים ומתוך ראייה וחשיבה על המיתוג הכללי של העסק.

מיתוג משרדים מתוך חשיבה על הלקוחות

בין אתם מקבלים אליכם לקוחות באופן שעתי, יומי ואפילו חודשי – לא כדאי לוותר על  האפשרות שבה תצליחו להשפיע על התודעה של כל לקוח ולקוח שנכנס למשרד שלכם בעזרת מיתוג קירות נכון המשרד.

העיצוב של המשרד שלכם יתקשר באופן ישיר עם המסרים ופעילויות השיווק והמיתוג השונות שאתם מבצעים מחוץ למשרד והלקוחות סופגים לפני ההגעה, כך תשיגו בעצם היכרות של המיתוג על ידי הלקוחות, שלאט לאט יתחילו לזהות את סממני המיתוג שלכם.

מיתוג משרדים מתוך חשיבה על העובדים

כשמדברים על מיתוג למשרדים, אנחנו יכולים להרוויח יתרון משמעותי נוסף שלאו דווקא פועל מול הלקוח, אלא מול העובדים. עיצוב המשרד מתוך חשיבה שכוללת מיתוג יכול לשפר את תחושת המחויבות הכללית של העובדים לעסק, לחזק את "גאוות היחידה" שלהם בעבודה ובסופו של יום – לשפר את רמת השירות מול הלקוח ואת התוצר הסופי של עבודה יעילה בסטנדרטים גבוהים במיוחד.

אם גם אתם רוצים לעצב מחדש את המשרד ורוצים לכלול מאפיינים של מיתוג בתוך העיצוב – פנו אלינו לתדהר עוד היום! אצלנו תמצאו את כל הפתרונות לעיצוב ומיתוג משרדי העסק – נשמח לייעץ לכם בנושא ללא כל התחייבות.

לפרטים חייגו למספר 03-5442280 או צרו קשר דרך האתר