אותיות תלת מימד

מגוון שלטי אותיות בולטות תלת מימד לעסקים. כמות החנויות והחברות בימינו היא עצומה, ובכדי למשוך את קהל הלקוחות ולגרום לו להיכנס לחנות שלכם, יש להשתמש בשילוט שימשוך את תשומת לב הלקוח. שימוש בשלטים עם אותיות תלת מימד מוארות אשר נושאות את שם החנות או העסק הנו אחת מהדרכים המועילות יותר למשיכת תשומת לב הלקוחות, ומסייע להם לראות את החנות במשך כל שעות היום והלילה ויגביר את כמות הקונים.

תדהר תעשיות שלטים בע"מ היא חברה מובילה לעיצוב שלטי אותיות תלת מימד, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח. 
בין לקוחותינו – שלמה סיקסט, דיזל, ד"ר גב, הום סנטר, זר פור יו, נטוצ'י, קופיז וטוייז אר אס, הם רק חלק מהלקוחות המרוצים שלנו – כמובן שכל אחד מהם בחר בעיצוב שלט אותיות בולטות שונה – מואר או לא מואר, זוהר, מחוץ לעסק או בתוך העסק – אתם מוזמנים להתרשם ממגוון העיצובים שביצענו כאן באתר. אנו מבצעים כל סגנון ועיצוב שתבחרו, כאשר אפשר גם לשלב תאורה בתוך האותיות או השלט להשגת מראה זוהר ואטרקטיבי.

לייעוץ והזמנת שלטי אותיות תלת מימד צור קשר במספר: 03-5442280 

או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם.  

שם דואר אלקטרוני טלפון

 

חיתוך אותיות בולטות בלייזר עם תדהר תעשיות שלטים בע"מ

בתדהר תעשיות שלטים בע"מ, אנו מאמינים באיכות גבוהה ובשירות לקוחות ללא פשרות.
ביצוע חיתוך אותיות בלייזר נעשה באיכות המירבית, כך שלקוחותנו מקבלים בדיוק את מה שראו בשלב התכנון של עיצוב שלט התלת מימד. 

מגוון דוגמאות וסגנונות עיצוב לאותיות בולטות

אתם מוזמנים להתרשם ממגוון העיצובים שביצענו כאן באתר. כפי שכבר ציינו, אנו מבצעים כל סגנון ועיצוב שתבחרו, כאשר אפשר גם לשלב תאורה בתוך שלט אותיות בולטות להשגת מראה זוהר, בולט ואפקטיבי.

מזמיני אתכם ליצור קשר ולקבל ייעוץ מקצועי ואמין לעיצוב השלט הנכון עבור העסק שלכם, בהתאמה מושלמת לסוג העסק והמותג – כי השלט לעסק הוא הפנים שמזמינות את הלקוחות שלכם פנימה.

צרו קשר עכשיו עם תדהר תעשיות שלטים בע"מ בטלפון 03-5442280 או השאירו פרטים כאן באתר