פתרונות מיתוג לעסקים

פתרונות מיתוג לעסקים בתדהר 

כל בעל עסק או חברה, יודע שאחד הדברים החשובים ביותר בשיווק העסק, הוא המיתוג. המיתוג הוא בעצם היכולת שלכם לקשר את העסק ואת השירות או המוצר שאתם מוכרים ביחד עם תודעת הלקוח, כך שהלקוח בעצם מקשר באופן ישיר בין המוצר או השירות שאתם מוכרים – לעסק שלכם. למה זה טוב? כי כשעולה אצל הלקוח הצורך לקנות אחד או יותר מהמוצרים שאתם מוכרים, הוא באופן בלתי מודע מקשר בין שתי הנקודות האלו ובאופן "טבעי" בוחר בעסק שלכם כמקור להשגת המוצר. אז אילו פתרונות מיתוג יכולים לעזור לכם לקדם את העסק בצורה הטובה ביותר? 

שילוט לעסקים

השלט של העסק יכול לעזור לכם למתג את העסק מול הלקוחות, בזכות העובדה שהוא בולט, מרכזי וניתן לזהות אותו כבר מרחוק. כדי להצליח למקסם את אפשרויות המיתוג ואת השלט עצמו, רצוי לעצבו על פי הלוגו של החברה שלכם – מהצבעים, לצורה ואפילו עד הסגנון שבו נכתבות האותיות בלוגו החברה שלכם. כל אלו יכולים לעזור לכם לוודא שאף אחד לא יפספס שמדובר בשלט ובעסק שלכם.

בתדהר תמצאו מגוון אפשרויות מהן תוכלו לבחור את השלט המושלם עבור העסק שלכם: החל משלטים מוארים, שלטי לד, שלטי פח, שלטים בעיצובים מיוחדים ועד שלטי הכוונה, שיכולים ליידע את הלקוחות הפוטנציאליים שלכם שאתם נמצאים באזור.

מיתוג משרדים ופתרונות דפוס

פתרונות מיתוג נוספים בהם תוכלו להשתמש כדי לקדם את העסק שלכם,  הם מיתוג המשרדים ופתרונות דפוס, כמו מדבקות או שלטים מעוצבים, שיכולים למלא את קירות המשרד ולעזור לכם בשני מישורים – גם בעיצוב המשרד וגם בחיזוק המיתוג מול הלקוחות ועובדי המשרד.

בתדהר שלטים, אנחנו מציעים לכם מגוון רחב של פתרונות מיתוג, החל משילוט לעסקים ועד מיתוג משרדים ופתרונות דפוס. נשמח לעמוד לשירותכם בשעת הצורך! התקשרו עוד היום לשיחת חינם ללא התחייבות.

צרו עמנו קשר בטלפון 03-5442280 או דרך האתר ונשמח לספר לכם על כל האפשרויות העומדות בפניכם.