שלטי פריימלס ותרומתם לעסק

כל חנות, כל בית עסק וכל חברה שרוצים להיראות מרחוק נעזרים בשלטים מסוגים שונים. בין שלל שלטים לחנויות שגורמים לכל אחד שמתקרב לראות את המקום ולבסוף גם להיכנס אליו, שלטי פריימלס הם שלטים גדולים שבולטים בשטח ויוצרים בדיוק את הרושם שאנחנו רוצים – חשיפה מרחוק, הבלטה של שירותים ומוצרים ודרך אסתטית להציג את העסק.

מהם שלטי פריימלס?

שלטי פריימלס הם שלטי תצוגה לחנויות המבוססים על פרופילים מעוצבים שלמסגרת שלהם מתחבר הדפס. ההדפס יכול להיות על גבי טקסטיל, קנבס או PVC והשלט מתחבר אל הפרופילים באמצעות פס סיליקון שתפור על הדפס. השלטים יכולים להיות מוצבים בתוך חנות ולשמש שלטי פנים לכל מטרה או מחוץ לחנות או לבית העסק, כדי לפרסם את שירותי המקום לאנשים שעוברים וחולפים ברחוב. זהו רק הבסיס של שלטים אלו אבל למעשה כיום אפשר למצוא שלטי פריימלס במגוון דגמים וחלקם מאפשרים גם תאורה ושאר אפשרויות מתקדמות.

3 פריימלס

שלטים אלקטרוניים מתקדמים לחנויות

שלטי פריימלס הם גם שלטים אלקטרוניים לחנויות ולבתי עסק. הם כוללים מערכת תצוגה עצמאית דו צדדית שאפשר לשלב בה גם תאורה שיוצרת עוד נראות בשטח. המערכות האלו יכולות להיתלות על התקרה, לעמוד בתלייה חופשית בכל מקום ולהיות מוצבות על גבי הפרופילים מחוץ לחנות או בתוכה. אין דבר מושך לעין יותר משלטים שמשלבים בין צבע וגרפיקה מתקדמים, עיצוב איכותי ומושך ותאורה שמחברת את הכל והופכת את המסר להרבה יותר ברור ובהיר. שלטי פריימלס משתלבים בחנויות מכל התחומים ומגיעים בשפע של גדלים, דגמים ועם אפשרויות רבות לתצוגה. כל היתרונות האלו הם בדיוק מה שאנחנו רוצים כשאנחנו קונים שלטי תצוגה לחנויות שלנו – בולטות בשטח, עיצוב מעולה, גיוון בתצוגה ואפשרות לשנות ולחדש בכל פעם שאנחנו רוצים בכך.

שלטי פריימלס- תדהר

רוצים לשמוע עוד על שלטי פריימלס? צלצלו אלינו לייעוץ וקביעת פגישה- 03-5442280