שלטי ניאון –  שיטת שיווק מצליחה !


שלט ניאון מואר
חברות ובעלי עסקים רבים משתמשים בשלטי ניאון. שלטי הניאון מדגישים את שם המותג, השירות או החברה ומושכים את תשומת הלב של הולכי הרגל והנוסעים במהלך כל שעות היממה – לא ניתן להתחמק מהם ובמידה והם
מיוצרים באמצעות טכנולוגיה חדישה, עשויים מחומרים איכותיים וממוקמים באזורים אסטרטגיים, ביכולתם למשוך קהל לקוחות נרחב, וכמו שאתם יודעים – הצלחה מביאה להצלחה נוספת ולקוחות יוצרים עוד לקוחות, כך עובדים ומתרחבים עסקים.

לקטלוג שלטים מוארים לחצו

שילוט ניאון מתקדם 

אם אתם מעוניינים לשווק את החברה שלכם ולהגדיל את כמות הלקוחות וההכנסות באמצעות שילוט ניאון מתקדם פנו אלינו ונשמח לסייע בפתרונות שילוט המתאימים לצרכי העסק.                

חברת תדהר שלטים קיימת כ- 40 שנה. במהלך השנים הללו צברה החברה ניסיון רב, הקימה חטיבת פרסום חוצות ומניסיונה הרב למדה כיצד לצור את השלטים המושכים והיצירתיים ביותר.  כמו כן, גובה תדהר שלטים מחירים נוחים. הפער הגדול בין המחירים ובין התמורה, גורמים לשירות להיות יעיל למדי.  

 מגוון אפשרויות לבחירה – באיזה שלט מואר אתם מעוניינים ?

עובדי החברה יציבו את השלטים במקומות מרכזיים כמו למשל – קניונים, חברות גדולות: מרכזי עסקים, שווקים, צידי כבישים גדולים ועוד. חברת תדהר שלטים תוכל להציע לכם בחירה נרחבת בין מגוון שלטי ניאון – תוכלו להזמין שלט במגוון צורות וגדלים, תוכלו להזמין שלט עם אותיות תלת מימד, שלטי ניאון עמידים עם תאורה חסכונית ועוד.         

עובדי חברת תדהר ישמחו לייעץ לכם בתחום השילוט, הפרסום, הדפוס והמיתוג. להזמנת שלטי ניאון מוארים או קבלת פרטים חייגו :03-5442280