שלטי לד לשיפור מראה החנות

כדי להביא קהל של לקוחות אל החנות שלך אתה צריך להביא את הסחורה הטובה ביותר בתחומך, להציע מבצעים והנחות ולחדש כל הזמן את מלאי המוצרים, אך התהליך הארוך והמייגע לא נגמר כאן. הדרך שבה אתה מציג את המוצרים שלך בתוך החנות משפיעה באופן ישיר על מספר האנשים שנכנס אל תוך החנות. שלטים לעסק חשובים כדי להציג גם מרחוק את מה שיש בתוך החנות או בית העסק, לסחוף פנימה את הלקוח ולתת לו את הדחיפה הראשונה לקראת הקנייה.

יש אינספור סוגים של שלטים לחנויות שיכולים להוסיף צבע, עניין ולהציג סלוגן או מבצע, אבל שלטים אלקטרונים הם המילה האחרונה והם מוכיחים את עצמם כתוספת חשובה לכל חנות.

שלטי לד- להוביל את החנות שלך למאה ה-21

שלטים מוארים העשויים מלד הם החידוש הגדול בענף הקמעונאות. טכנולוגיית הלד נותנת לנו את האפשרות להציג בקלות על גבי מסך, באיכות מעולה, כל דבר שנרצה. כשמדובר בעיצוב של חנות, שלטים אלו משתלבים בעיצוב ויכולים בכל פעם מחדש לתת עוד מימד שיווקי. הם סוחפים את הלקוחות לתוך החנות, הם גורמים להם להישאר והם נותנים את המידע הנכון לאותו רגע.

היתרונות של שלטים אלקטרונים בכל חנות הם ברורים: הם מאפשרים להעביר מידע על מבצעים, הנחות, מחירים מיוחדים או מוצרים חדשים בקלות לקהל גדול. גם מי שעובר ליד החנות יכול לראות מה כתוב על השלטים ולהבין שכדאי לו להיכנס ולהתרשם מהמוצרים.

שלטים מוארים הם בעלי יתרון נוסף. בשעות הערב כשחשוך בחוץ הם יוצרים בתוך החנות נקודת אור ובעצם מוציאים את הפרסום שלך אל מחוץ לחנות. הם בולטים גם בשעות הלילה ולכן החשיפה היא למעשה תמידית.

יתרון נוסף של שלטים אלקטרוניים הוא שתמיד אפשר לערוך ולשנות את מה שמופיע עליהם. אפשר לבחור במסר שיווקי שקשור לקמפיין זמני או להנחה כלשהי שיש בחנות, למשל בתקופת סיילים ולשנות את המלל בהמשך. שלטים אלקטרונים עם מסך לד מאפשרים לכם גם להקרין סרטוני פרסומת שקשורים לחנות, תצוגות אופנה של המותג או כל דבר אחר שמעניין וקשור למה שקורה בתוך החנות.

20140106_182056

איך בוחרים ומתקינים שלטים לחנויות

לפני ההתקנה מגיע שלב הבחירה של השלט. היום אפשר למצוא מגוון עצום של שלטים אלקטרוניים לחנויות במגוון גדלים וצורות. כדאי להתאים את השלט לגודל החנות ולבדוק איפה תרצו למקם אותו עוד לפני שאתם קונים את השלט. בנוסף, כדאי להתעכב על בחירה בחברה מקצועית, מנוסה ומוכרת לקניית השלטים, כדי שתוכלו לדעת בכל זמן שיש לכם תמיכה וכתובת ושהמוצר איכותי.

אחרי שרכשתם שלטים לחנות תוכלו להזמין התקנה מקצועית מהחברה ממנה קניתם את השלטים. ההתקנה צריכה להיעשות על ידי איש מקצוע, שיוכל לחבר את השלט ולוודא שהוא פועל בצורה תקינה.

תדהר שלטים – שלטים אלקטרונים לחנויות שעושים את העבודה בשבילכם!

חברת תדהר שלטים מוכרת ומתקינה שלטים אלקטרוניים בחנויות גדולות וקטנות בכל רחבי הארץ – אנחנו הכתובת המקצועית, המנוסה והשירותית ביותר שתמצאו כיום – רק טלפון אחד וגם אתם תהנו משילוט אלקטרוני בחנות שיביא את הלקוחות פנימה. 

רוצים לשמוע עוד? צלצלו אלינו לייעוץ וקביעת פגישה- 03-5442280