שלטי חוצות – חשיפה נרחבת לכלל הציבור

שלטי חוצות  – להגיע אל מקסימום לקוחות במינימום עלות  

שלטי חוצות אשר מפרסמים מוצר, שירות או חברה, מוצבים במקומות בעלי חשיפה נרחבת. בצורה זו, ניתן ליצור עניין בקרב לקוחות רבים, להגיע אל לקוחות חדשים ולהרחיב את העסק. לרוב מוצבים השלטים בצמתים, רחובות ראשיים, כבישים, מבנים תעשייתיים, מבנים ציבוריים, בנייני עסקים גדולי ממדים ועוד. גודלו של שלט חוצות ממוצע הינו כ- 5-10 מ"ר, אך כמובן שניתן לייצר שלטי חוצות בגדלים שונים, בהתאם לצרכי העסק.

שלטי חוצות

לגלריית מתקני תצוגה לחנויות לחצו

  שילוט חוצות לפרסום חברות                                                

אם אתם מעוניינים לפרסם את העסק או החברה שלכם באמצעות שלטי חוצות, מזמינים אתכם לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר הוגנת. תדהר שלטים הינה חברה מקצועית אשר מספקת שירותים למגוון חברות פופולאריות, כמו למשל מרלבורו, בנק דיסקונט, פוקס ועוד. עובדי החברה תכננו, ייצרו והתקינו מגוון שלטי חוצות בגדלים ועיצובים שונים. כמו כן, מקפידה החברה להשתמש בחומרים איכותיים בלבד ומייצרת את השלטים באמצעות מכשור מתקדם.

חטיבת פרסום של תדהר שלטים

באמצעות חטיבת הפרסום של תדהר שלטים, חטיבה מנוסה בתחום הפרסום באמצעות שלטי חוצות, תוכלו ליהנות משלטים עם אותיות תלת מימד, אותיות מוארות, שלטים אלקטרוניים וכו', תוכלו להגיע לחשיפה נרחבת ולשלם סכומים הוגנים.  תדהר תשמח לייעץ לכם באילו מקומות אסטרטגיים כדאי למקם את השלטים ולהציב אותם בכבישים ראשיים, ערים מרכזיות, קניונים, בניינים ובכל מקום בו עוברים אנשים רבים.

אם אתם מעוניינים להרחיב את העסק שלכם ולהרוויח סכומי כסף גבוהים מבלי להשקיע מאמצים וזמן, תוכלו לפנות אל חברת תדהר שלטים ולקבל ייעוץ טלפוני ללא תשלום.                                              

מספר הטלפון של החברה הינו : 03-5442280 והצוות המקצועי ישמח לסייע לכם.