שלטים מעוצבים לעסקים

יחד עם אתר האינטרנט, עמוד הפייסבוק והמשרד המעוצב, שילוט לעסקים הוא א'-ב' של שיווק נכון.לא רק מוטו פרסומי או שם חברה שמתנוסס מעל למשרד שלכם ומסביר לכולם מה אתם עושים, אלא אמצעי עיצובי שמוכיח שאתם חושבים על כל הפרטים הקטנים. שלטים מעוצבים לעסקים מגיעים במגוון דוגמאות ודגמים וכל עסק יכול לעצב לעצמו שלט ייחודי לו.

כשאנחנו רואים שלט חברה מעוצב אנחנו מבינים שיש לנו עסק עם חברה שמכבדת את עצמה, את העובדים שלה ואת העיסוק שבו היא מתמחה. אנחנו רואים את השפה העיצובית של העסק, לומדים על האופי שלו ונחשפים אליו גם מרחוק. אלו הם היתרונות הבולטים של עיצוב שלטים לעסקים מכל סוג שהוא.

שלטים מעוצבים לעסקים

סוגי שלטים מעוצבים לעסקים 

אותיות תלת מימד: זהו לא שילוט לעסקים שהוא קלאסי ואחיד אלא אפשרות לחשוב מחוץ לקופסה. אותיות תלת מימד יכולות להרכיב את שם החברה בצורה ייחודית, לבלוט על קירות ישרים ולהתחבר עם לוגו מתאים ומיתוג.

שלטי פח ואלוקבונד: שלטים איכותיים שמתאימים לכל בית עסק וניתן לעצב עליהם כל מסר, לוגו או שם. השלטים בולטים בשטח, יכולים להיות גדולים או קטנים, לפי הזמנת הלקוח ולהשתלב בעיצובים שונים, כולל שילוב מסגרת עץ או חיתוכי לייזר. אפשר להדפיס על שלטי פח כל דבר בכל צבע ובהתאמה אישית. ההתקנה של שלטי הפח או האלוקובונד פשוטה מאד.

שלטי פנים: גם בתוך העסק חשוב להקפיד על חשיפה נכונה ומידע למבקרים וזאת עושים באמצעות שלטי פנים. שלטי פנים מיוצרים ממגוון חומרי גלם ביניהם מתכות, חומרים פלסטיים ועוד. אפשר להדפיס, לחרוט או להתקין מגוון רחב של עיצובים בהתאמה אישית ובצבעים ייחודיים.

שלטים מוארים: כשאתם בוחרים שלטים לעסקים שציריכם להיות מוצבים מחוץ לבית העסק, כדאי לבחור בשילוט מואר דוגמאת שלט לד או שלט ניאון. שילוט מואר מאפשר לכל אחד לראות את העסק שלכם גם בחשכה ובשעות הבוקר המוקדמות. שלטים מוארים יגרמו לחשיפה גדולה יותר והם מוסיפים צבע ועניין לכל בית עסק. אפשר להתאים באופן אישי כל שלט לצרכי הלקוח ולעצב אותו כרצונו. שילוט מואר מגיע במגוון גדלים ומותקן על ידי אנשי מקצוע.

שלטי הכוונה: אלו הם שלטים גדולים וקטנים שיוצרים תחושה של דאגה ללקוח, כאשר אנחנו מכוונים אותו אל בית העסק. השלטים יכולים להיות מוצבים בחנייה של הבניין, בדרך לבית העסק או בכל מקום אחר ולכוון את הלקוח אליכם. גם במקרה הזה אפשר ליצור שילוט לעסקים שמתאים למיתוג שלכם, כולל לוגו פרסומי או צבעי העסק ומעוצב בהתאמה אישית.

לקטלוג שלטי פנים למשרד

תדהר שילוט – הכתובת שלכם לעיצוב שלטים לעסק

אם אתם מחפשים שלטים מעוצבים לעסקים ולחנויות, רוצים להנות ממראה איכותי ואסתטי ולבחור מתוך מגוון רחב של אפשרויות, חברת תדהר שילוט היא הכתובת הטבעית שלכם. עם מקצוענות ונסיון שהולכים שנים אחורה, טכניקות מתקדמות והדפסה מהירה, אנחנו מייצרים שילוט לעסקים שנראה מרחוק ובולט בשטח.

לייעוץ והזמנת שלטים מעוצבים לעסקים חייג אל חברת תדהר תעשיות שלטים במספר: 054-5442280