שילוט למשרד – טיפים לשדרוג המשרד

בעלי עסק? איזה מסר תרצו להעביר? כיצד תרצו להציג את העסק שלכם?

שלטים הם חלק בלתי נפרד מעיצוב כל משרד. כל משרד זקוק לשילוט הכוונה שיכוון את הלקוחות, הספקים וכל מי שמגיע למשרד. משילוט ברור איפה נמצאים השירותים ועד שלטים למשרד שנתלים בכניסה לחדרים ומבשרים מי עובד איפה, אי אפשר להתעלם מהחשיבות של שלטים מעוצבים, בולטים לעין ואיכותיים.

תדהר תעשיות שלטים מספקת את פתרונות השילוט האידאליים לכל סוגי העסקים, תוך מתן מענה מדויק לצורכי העסק.

איך בוחרים שלטים למשרד? 

הצוות המקצועי של תדהר תעשיות שלטים יסייע לכם להחליט על השילוט הנכון עבור העסק שלכם, שיתאים לקונספט העיצובי הקיים במשרד או לקונספט עיצובי חדש שהנכם מעוניינים ליצור.

היום כל משרד הוא בעל עיצוב ייחודי. מעצב הפנים שמעצב עבורכם את המשרד חייב לדאוג שיהיה במשרד שילוט הכוונה ברור שיוביל את מי שמבקר במשרד אל המקום הנכון ללא בלבול. לצד שלטי ההכוונה הדרושים במשרדים, נרצה להציב גם שלטים פרסומיים, המספקים היכרות עם העסק ומעבירים את המסר השיווקי למבקרים בו.

הבחירה בסוג השילוט תיעשה לפי שני פרמטרים: עיצוב השלט, והיותו קריא וברור. שלטים למשרדים צריכים להיות ברורים ולנתב למקום הנכון, ובנוסף צריכים להתכתב עם העיצוב של המשרד ולהתאים לצבעי הקירות, הרהיטים, פריטי הנוי ועוד.

שילוט למשרד לעיצוב והכוונה שילוט הכוונה למשרדים שילוט מעוצב למשרד

לקטלוג שילוט פנים למשרדים

סוגי שלטים למשרדים:

שילוט הכוונה: כשמו כן הוא- מטרתו לכוון את המבקרים במשרד לחדר הנכון.

שלטי פרסום: שלטים המסייעים לפרסם את שירותי המשרד, את שם החברה ואת המוטו השיווקי שלה.

שלטי מספור: שלטים למספור חדרים.

סוגי השלטים נבדלים כמובן גם בטכניקת הייצור שלהם, כאשר ישנם שלטים העשויים ממתכת, שלטי עץ, שלטים המודפסים בדפוס דיגיטלי, שלטים דיגיטליים שהם למעשה מסכים המשדרים את המידע ותלויים על קירות המשרד או בכל מקום אחר, ועוד מגוון רחב של סוגי שלטים למשרד.

התאמת השלט לעיצוב המשרד:

כשאנחנו בוחרים שילוט למשרד חשוב כמובן להתאים את השלט לכל הנמצא במשרד. השלט צריך להתאים לחללים בהם הוא אמור להיות מוצב. למשל- שלט גדול מאד בחלל קטן מאד ייצור תחושה של חוסר פרופורציות ולהפך. בנוסף, יש לבחור בשלטים בעלי עיצוב שמתאים לקונספט העיצובי של המשרד ולאופי העסק.

לבסוף, כדאי לחשוב קדימה ולהתאים את השלטים גם לקדמה שבאה לידי ביטוי במשרד שלכם. אם למשל מדובר בחברת מדיה ופרסום, השקיעו בשילוט דיגיטלי שיכוון את העוברים והשבים, ובנוסף יציג את רמת העדכון שלכם. 

לפרטים נוספים חייגו אל תדהר תעשיות שלטים במספר: 03-5442280  או השאירו פרטים בעמוד צור קשר ונחזור אלייך בהקדם.