שלטי לד אלקטרוניים – שלטים חדישים ומתקדמים

התקדמות הטכנולוגיה הובילה להתפתחות בתחום תעשיית שלטי הפרסום ויצירת שלטי לד אלקטרוניים. באמצעות שילוט אלקטרוני ניתן לפרסם את המוצר, החברה או העסק על גבי מסכי תצוגה, מסכי לדים, ועוד. לא ניתן שלא לשים לב למסכי התצוגה – גודלם ומראם תופסים את העין ומושכים לקוחות רבים. תדהר שלטים הינה אחת מהחברות המובילות לייצור שלטים אלקטרוניים.  

שלטים אלקטרונים – שטח פרסום ייחודי

תדהר שלטים הינה חברה מנוסה וותיקה אשר קיימת מזה 40 שנה. במהלך השנים הללו, יצרנו אלפי שלטי פרסום ייחודיים, מושכים ואפקטיביים ביותר.חברת תדהר שלטים משתמשת בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, עובדת עם חומרים איכותיים ומבצעת את כל התהליך – עובדי החברה מתכננים את השלטים, מייצרים ומתקינים את השלטים האלקטרונים.

בחברה תקבלו מחירים הוגנים ובהשוואה לצורות הפרסום האחרות – כמו למשל, פרסומת בטלוויזיה או ברדיו, מדובר ברכישה משתלמת ביותר. שלטים מוארים אלקטרוניים מושכים קהל לקוחות נרחב ומגוון ועלות השלטים אינה גבוהה, כך שבעל העסק יכול רק להרוויח מבלי להשקיע זמן ומאמץ.

למעבר לשלטי אותיות תלת מימד

 באילו מקומות מתאים לשווק באמצעות שלטים אלקטרוניים ?

ניתן להציב את השלטים האלקטרוניים במקומות רבים ומגוונים – שילוט אלקטרוני מתאים לבארים, מסעדות, מוזיאונים, נמלי תעופה, חנויות, תחנות רכבת ועוד. עצם העובדה שניתן להציב את השלטים האלקטרוניים במגוון מקומות ולמשוך אנשים שונים, מאפשרת לחברה המשווקת לגדול, למשוך לקוחות חדשים, לקוחות קבועים וליצור עניין וסקרנות בקרב לקוחות היעד שלכם.

 עובדי החברה ישמחו להעניק לכם שירות ולייעץ לכם בתחום הפרסום, השילוט, הדפוס והמיתוג. 

חייגו לתדהר תעשיות שילוט : 03-5442280