שירותי דפוס לבתי עסק

 

שירותי דפוס לבתי עסק

בתי עסק רבים זקוקים באופן קבוע לשירותי דפוס שונים. אם זה עבור הדפסת שלטים לבית העסק, הדפסה של פנקסי קבלות או פנקסי חשבוניות וכדומה. ניתן לומר כי רבים מבתי הדפוס מתפרנסים דווקא בזכות בעלי העסקים השונים הזקוקים מעת לעת למוצרי דפוס שונים. אלו יכולים להיות פלאיירים, כרזות רחוב, מודעות שונות ועוד.

איך תדעו אל איזה בית דפוס לפנות?

ישנם הרבה בתי דפוס. איך בוחרים בבית הדפוס שאכן יצליח לענות על הצרכים שלנו?

  1. בודקים איכות – הנקודה החשובה ביותר אשר בה עלינו להתמקד זוהי האיכות. אנחנו חייבים לבדוק ולוודא כי מדובר בהדפסה איכותית המתבצעת באופן מקצועי ונכון. לא כל בית דפוס מצויד במכונות ובמכשור המקצועי והיעיל בכדי להנפיק תוצאות מדויקות ואיכותיות. כדאי לראות דוגמאות של מוצרים דומים בטרם מזמינים בבית הדפוס את המוצר הרצוי.

  2. בודקים קצב – כאשר אנחנו זקוקים למצור דפוס כלשהו אנחנו רוצים לקבל אותו מיד. אנחנו לא רוצים להמתין הרבה זמן עד שהוא יהיה מוכן. ישנם בתי דפוס אשר אינם מצוידים במכשור בכמות מספקת וכאשר כמה לקוחות מזמינים בו זמנית כמות של הדפסות הם לא מצליחים לעמוד בקצב והלקוחות נאלצים לחכות זמן רב למוצר שלהם.

  3. בודקים אפשרויות הדפסה – כיום כבר לא מדפיסים רק על דפים. כיום מדפיסים על מוצרים רבים ושונים כמו על שמשוניות, על קאפות, על פוסטרים ועל עוד שלל מוצרים שונים שממש לא דומים לנייר… כאשר מדובר בבית עסק הם יזדקקו לא רק להדפסות רגילות. הם יצטרכו גם שלט לעסק לפעמים יהיו אלו כרזות לירידים, פנקסי קבלות או חשבוניות וכדומה. חשוב לבחור בבית הדפוס שמציע את כל האפשרויות כדי שבית הדפוס יוכל ללוות את בית העסק בכל הצרכים הדרושים לו.

 

הדפסת פוסטרים

כאשר אנחנו רוצים להדפיס פוסטר ואם מדובר בעסק הזקוק לכמות גדולה של פוסטרים חשוב מאוד למצוא את בית הדפוס שמציע את אפשרויות ההדפסה האיכותיות והמהירות ביותר, כאשר גם המחירים יהיו סבירים.

האיכות זהו למעשה המדד הראשון והכי חשוב במעלה. כי אם האיכות לא תהיה טובה כל הפוסטר לא יהיה שווה דבר. אחרי האיכות חשוב לנו לקבל את המוצר בהקדם האפשרי מה שאומר בית דפוס המסוגל לספק לנו את המוצר במהירות.

אחרי שבית הדפוס עונה על הדרישות הללו של האיכות ושל קצב עבודה סביר – נבדוק גם את הנושא של המחיר ונוודא כי מדובר במחירים סבירים.