שילוט מואר – כל האפשרויות וההבדלים ביניהן

בכל עסק כיום אנחנו משקיעים מחשבה בבחירת השילוט. אנחנו יודעים שלא משנה איפה אנחנו נמצאים – בתוך הקניון, באזור התעשייה או ברחוב הראשי של העיר – אנחנו צריכים לבלוט בשטח. התחרות רבה, הלקוחות יודעים לבחון כל פרט וכל מסר שאנחנו מעבירים נבדק היטב. שלט מואר נחשב למוצר חובה בקרב עסקים שפתוחים ברוב שעות היום ורוצים לבלוט בשטח.

יש מגוון גדול של שלטים מוארים שכל אחד מהם יכול לבלוט בשטח ולתת לכם יתרון משמעותי על המתחרים מסביב. אז איזה שלט מואר מתאים לכם?

שילוט מואר - אותיות מוארות

 

שלטי לד:

שלטי לד נחשבים כיום לשלטים האיכותיים והמתקדמים ביותר בתחום זה. הם חסכוניים, קל לתלות אותם ולהתקין אותם והם מספקים לנו את האפשרות לעדכן את הלקוחות בכל מה שקורה בחנות או בעסק.

שלטי הלד מגיעים במגוון גדלים וצורות ואפשר להזמין אותם בהתאמה אישית לפי צרכי הלקוחות. היתרון המשמעותי שלהם הוא הקדמה. הם נוחים לתפעול, מציגים מסר אסתטי וממותג ואפשר לגוון ולשנות לפי הצורך.

שלטי ניאון:

שלטי ניאון מוארים בעיקר בלילה ולכן צריך לשקול היטב האם הם מתאימים לכל בית עסק. הם יכולים להיות אידיאלים לפאבים, מסעדות, חנויות שפתוחות עד השעות המאוחרות של הערב ובכל בית עסק שרוצה להיראות בשעות החשכה.

עם זאת, הם לא מספקים הרבה גמישות בהצגת התוכן. קשה להראות עליהם הרבה מידע ולרוב הם מתאימים להצגת שם העסק בלבד.

ארגזים מוארים:

ארגזים מוארים הם בעצם שלט מואר שבולט מתוך הקיר ויוצר צורה רבת ממדים. היתרון הוא שאפשר ליצור מיתוג בולט בשטח גם באמצעות הדפסת השלט עצמו והעיצוב שלו, אך גם באמצעות מבנה מסוים.

אפשר ליצור ארגז מרובע או מלבני אך גם צורות שונות בחיתוכים מעניינים, בהתאם ללוגו ולשפה העיצובית של המותג. בתוך הארגז מותקנים גופי תאורה שיוצרים שלט מואר להפליא ובולט בשטח.

שלטי אותיות:

אותיות מוארות יוצרות שלט מואר לפי מיתוג החברה. בדרך כלל לוקחים את הלוגו ויוצרים מהאותיות המעוצבות שלו שילוט שמאחוריו מותקנים גופי תאורה. היתרון הוא גם בצורה רב מימדית מעניינת וגם ביכולת להיות מדויקים לפי המיתוג. מצד שני קשה להבליט מסרים שיווקיים ולהעביר מסרים נוספים לצד המיתוג ושם החברה.

איך בוחרים שלט מואר שמתאים לכם?

לכל עסק יש תנאי שטח משלו. ההבדל בין חנות במרכז העיר, חנות בקניון או עסק שנמצא באזור תעשייה הוא ברור. יש מקומות שבהם צריך ללכת על הגדול ביותר ולבלוט בשטח, דבר שיכולים לעשות שלטי לד למשל, ויש מקומות שבהם אפשר להסתפק בשלט אותיות קטן או שלטי ניאון.

הדרך הטובה ביותר להבין איזה שלט מתאים לכם הוא לבחור בחברה מקצועית שיכולה להציע מגוון רחב של פתרונות ולמצוא בין שלל האפשרויות את המוצר האידיאלי עבורכם – שלט מואר שייראה מרחוק וישקף ללקוחות שלכם מי אתם ואיפה אתם נמצאים.