שילוט לתערוכות – איך תגרמו לעסק שלכם לבלוט?

מתקני תצוגה לתערוכות

תערוכות, כנסים ודוכני שיווק רבים משתמשים במגוון מתקני תצוגה לתערוכות, ואחד הפופולריים ביותר – רול אפ. באמצעות מתקני התצוגה ניתן להציג את המוצרים, החברה או השירות ולהגיע לחשיפה נרחבת, מיתוג פנים העסק ויצירת עניין בקרב הציבור. יש לזכור כי כל לקוח עשוי להמליץ על העסק או על המוצר ולהביא לכם לקוחות חדשים.  בכדי להצליח בתהליך השיווקי, מומלץ לפנות אל חברה וותיקה אשר מתמחה במתקני תצוגה לתערוכות.

 

הקמת מתקני תצוגה לכנסים

חברת תדהר תעשיות שלטים הוותיקה, מעסיקה עובדים מנוסים ומקצועיים אשר צברו ניסיון נרחב בתחום שילוט לתערוכות וסייעו למגוון לקוחות מרוצים. עובדי החברה ייצרו לכם מתקני תצוגה לחנויות, רול אפ לתערוכות במגוון גדלים ועיצובים.  כמו כן, ידעו עובדי החברה כיצד להעמיד את מתקני התצוגה ואיך לגרום להם לבלוט בקרב מגוון מתקני התערוכה האחרים.

מזמינים אתכם ליהנות משירותינו ! 

מתקני תצוגה לתערוכות כדוגמאות רול אפ, יסייעו לכם לצור עניין בקרב הלקוחות, כך שכבר במהלך התערוכה יפנו אליכם לקוחות רבים ובמהרה תוכלו להגדיל את העסק. שיטה זו הינה יעילה ביותר, משום שהיא מעוררת חשיפה ואינה יקרה כמו פרסומת בטלוויזיה – שיטת השיווק תאפשר לכם להגדיל את כמות הלקוחות, ולפנות אל לקוחות פוטנציאליים חדשים ולשלם עבור מתקני התצוגה מחירים הוגנים ומשתלמים. החומרים האיכותיים, השלטים המסוגננים והצבעוניים, העיצובים והידע שצברו עובדי חברת תדהר תעשיות שלטים, יגרום לעסק שלכם להמריא.  

 למעבר לקטלוג דפוס דיגיטלי

צוות תדהר ישמח לסייע לכם בתחום המיתוג, הדפוס, השילוט והפרסום.  לייעוץ טלפוני חייגו 03-5442280 ובמהרה תראו את התוצאות!