שילוט לביתני תערוכה

הקמת ביתן בתערוכה הוא תהליך שלא קורה ביום אחד. מאחורי כל ביתן מצליח שיכול למשוך אליו לקוחות מתעניינים, שיתופי פעולה ואנשים רלוונטיים שרוצים להכיר מקרוב את השירות או המוצר שלכם יש לא מעט תכנון מוקדם. מבחירת שילוט נכון דרך בחירת אלמנטים עיצוביים ועד לבחירת המיתוג הנכון.

בין מיתוג ובין בניית ביתנים לתערוכות – זה מה שאתם צריכים לדעת לפני הקמת הביתן המושלם.

מדוע תכנון מוקדם חשוב למיתוג ולשיווק העסק?

לפני בחירת השילוט הנכון והאלמנטים שיעצבו את הביתן, חשוב לשאול את השאלה איך אני מדגיש ותורם למיתוג ושיווק העסק שלי. בדרך כלל תערוכה היא מקום לשווק את עצמכם מול קהל חדש ומיתוג נכון יכול לספק לכם דריסת רגל.

כל עסק היום יוצר לעצמו מיתוג, שהוא השפה הוויזואלית של העסק. המיתוג בא לידי ביטוי בכל תהליך שיווקי, מהדפסת פוסטרים ועד בניית ביתנים לתערוכות. גם כאשר אנחנו בוחרים את השילוט המתאים, אנחנו צריכים להתאים אותו למיתוג של העסק.

אם אין לכם מיתוג מיוחד לעסק ואתם רוצים להקים ביתן בתערוכה שיווקית, כדאי לחשוב על תהליך מיתוג ולכלול בו גם הדפסת שילוט לתערוכה ולמשרד.

בניית ביתן לתערוכה

מה אנחנו יכולים להשיג באמצעות שילוט?

שילוט המותאם באופן מיוחד לתערוכה, לקהל היעד שלה ולמיתוג של החברה הוא כלי שיווקי לכל דבר. הוא תורם לנו בכך שהוא מבדיל אותנו מביתנים אחרים בסביבה, מציג למרחוק את המוצר או השירות שלנו וגורם לאנשים להסתכל לכיווננו.

בשלב השני הוא יכול לתת מידע חשוב לכל מי שנכנס לביתן. הוא יכול להציג את היתרונות של המוצר, את הקמפיין הפרסומי שמלווה את המוצר או השירות או להציג לקהל כמה שירותים במקביל. מה שנציג המכירה עושה פנים מול פנים בתוך הדוכן, השילוט הנכון יכול לעשות מחוץ לדוכן ועבור מי שמסתכל לעברו.

סוגי שילוט המתאימים לתערוכות

בניית ביתנים לתערוכות כוללת כאמור גם בחירת שלטים מתאימים. תפקידם של השלטים הוא למשוך תשומת לב, להציג את החברה ואת המוצרים שלה ולהכניס צבע ותוכן לביתן שלכם. יש כמה סוגי שילוט שמתאימים באופן מיוחד לתערוכות.

מתקני תצוגה מהווים שילוט בולט ומסיבי שמתאים לביתנים בתערוכות. זהו שילוט שמאפשר לכם להציג מוצר או שירות, את המיתוג של החברה ומסרים שיווקיים נוספים. השילוט הגדול יחסית נראה מרחוק בכל תערוכה ועם הדפסה מדויקת, תוכלו להתבלט מרחוק.

אחד הרעיונות היצירתיים שמלווים בניית ביתנים לתערוכות הוא הדפסת שילוט שיכסה את קירות הביתן ויציע תוכן פרסומי ללקוח בכל מקום. השילוט יכול להציג מידע חשוב, להראות מוצר ולפתות את העוברים ושבים להיכנס. גם במקרה של שילוט קיר צריך לדאוג שהוא יתאים למיתוג של החברה.

בניית ביתנים לתערוכות היא משימה מורכבת בכל פעם מחדש. ההיצע הגדול של שלטים המתאימים לכך מאפשר לכל אחד להקים בדיוק את הביתן המתאים למותג שלו ולמה שהוא מציע.

 

לפרטים נוספים והזמנות חייגו אל תדהר תעשיות שלטים במספר : 03-5442280

או השאירו פרטים בעמוד צור קשר ונחזור אליכם בהקדם.