שילוט דיגיטלי לעסקים

האפשרויות הדיגיטליות חדרו בשנים האחרונות גם לתחום השילוט. במקום שלטים סטטיים אפשר למצוא היום שילוט דיגיטלי מתקדם, שמעביר את האינפורמציה והמידע במהירות לכל מי שעובר במקום ויש לו יתרונות שיווקיים ומכירתיים רבים, שלא נוצלו בעבר.

שילוט דיגיטלי לחנויות

שילוט דיגיטלי והיתרונות שלו

שילוט דיגיטלי כולל למעשה שלטים שמורכבים ממסכים גדולים וקטנים, לפי דרישת הלקוח. אל המסכים האלו מחוברים נגני וידאו חכמים והם מנוהלים באמצעות מערכות תוכן שקובעות מה יוקרן על המסך. המסכים מציגים את התוכן הפרסומי והשיווקי של הלקוח ואפשר לשחק עם מה שמוקרן ולגוון בכל פעם מחדש את המסר השיווקי שמוצג. השלט יכול להיות דינמי ולהציג סרטון תדמית, פרסומת, כרזה או כל מסר אחר שרוצים שמוצג לכל מי שעובר במקום.

השילוט הדיגיטלי מאפשר להציג כמה מסרים ופסי מידע בבת אחת, למשל מבזקים בזמן חי, מסר שיווקי, קמפיין פרסומי לצד חדשות מהעולם וכל דבר אחר שהלקוח רוצה להציג. השילוט הזה מחליט שלטים סטטיים שניצבים בפינות רחוב, על צמתים ונתיבים וגם בקרבת בית העסק של הלקוח. הוא נשלט מרחוק באמצעות מערכות תוכן מתקדמות שמופעלות דרך האינטרנט ודרך המחשב במשרד.

מה כולל שילוט דיגיטלי?

כמו דפוס דיגיטלי שכולל מגוון רחב של מוצרים שונים, כך גם תחום השילוט הדיגיטלי. זהו שם קוד למגוון רחב של אפשרויות ומוצרים שיחד מרכיבים את בנק האפשרויות הפרסומיות הדיגיטליות של הלקוח.

אפשר למצוא שלטים דיגיטליים על גבי מסכים גדולים מאד, קירות וידאו גדולים, מסכי גב המותקנים מאחורי הקופה של הלקוח, נגני וידאו חכמים מסוגים שונים שמהווים בעצם את מערכת ההפעלה של כל הסוגים האלו של מסכים והתקנים וכמובן – מערכות תוכן חכמות ששולטות על התוכן המוצג ומעבירות אותו אל נגני הוידאו ומשם אל המסך.

שילוט דיגיטלי – פרסום עם תמורה מלאה

היתרון הבולט ביותר של שילוט דיגיטלי איכותי הוא שאפשר ליצור מערך פרסום נוסף לעסק מבלי להשקיע בכך הון תועפות. לא צריך לקנות זמן מסך, להשקיע במדיה באינטרנט או לקנות זמן שידור בטלוויזיה, כל מה שצריך לעשות הוא להשקיע בשילוט דיגיטלי שיפרסם את העסק ושעליו אפשר לשלוט מהמשרד בכל זמן. כל קמפיין חדש, כל מסר שיווקי, כל הודעה ללקוחות, הכל יכול להופיע על שלטים אלו ולהעביר את המסר ביעילות.

שילוט דיגיטלי הוא המוצר המתקדם ביותר בעולם השלטים – זהו שילוט שמשתלב בעידן שבו המסכים שולטים על חיינו ודרכם אנחנו מקבלים את כל המידע, על כל תחום שבעולם. גם על העסק שלך.

מחפשים שלטי לד?

צוות תדהר ישמח לסייע לכם בתחום המיתוג, השילוט והפרסום! צרו עמנו קשר במספר: 03-5442280