שילוט בהדבקה – אודות מדבקות קיר למיתוג העסק

בעידן שבו אנחנו נבדקים לא רק לפי השירות והמקצוענות שלנו, אלא גם לפי המסר השיווקי שאנחנו מעבירים לקהל הלקוחות הפוטנציאלי שלנו מיתוג הוא חלק חשוב מהעבודה של כל חברה ובית עסק.

השפה הויזואלית בסביבת העסק ובכל מוצר שיווקי שיוצא ממנו חשובה כדי להגדיר את היתרונות שלנו וליצור עניין במה שיש לנו להציע. לצד כל המוצרים שאפשר למצוא היום ומספקים מיתוג לעסקים מכל סוג, שלטים, מדבקות ושאר פריטי דפוס תופסים מקום של כבוד. מדבקות קיר למיתוג העסק יכולות לעזור לנו ליצור את המראה הנכון והממותג במשרד, בבית העסק ובכל מקום בסביבתו.

איך שילוט בהדבקה תורם למיתוג העסק?

מדבקות קיר וכל סוג של שילוט מודבק מסייעות לנו למיתוג העסק בכמה דרכים חשובות. קודם כל, אנחנו יכולים ליצור מיתוג פנים איכותי בלי להיכנס להוצאות גדולות.

הדפסת מדבקות קיר היא לא הוצאה גבוהה אך אפשר לקבל ממנה לא מעט. פרטי חברה בולטים בשטח, מסרים שיווקיים, תמונות מוצרים וכל דבר אחר שמייצג את העסק שלכם. הדפסת המדבקות בשפה אחידה, כחלק ממיתוג שנעשה עבורכם, יוצר מראה איכותי ומוקפד על קירות העסק. המראה המוקפד תורם גם לרושם הראשוני של כל מי שמגיע למשרד.

שילוט בהדבקה מאפשר לכם ליצור קמפיינים חד פעמיים, לעדכן את הקהל שמגיע לעסק במוצרים חדשים, בהנחות ובמבצעים וגם להציג לראווה את פרטי העסק. הכל בצורה יעילה, זולה ונוחה.  הקהל שמגיע לעסק נחשף לכל מה שיש לכם להציע כבר מהרגע שהוא נכנס לבית העסק.

מה חשוב לדעת כשמדפיסים מדבקות קיר?

מדבקות קיר למיתוג העסק כדאי להדפיס בבית דפוס שמתמחה בגרפיקה והדפסה איכותית. תהליך המיתוג הוא תהליך שיכול לקחת זמן וכדאי שיהיה לצדכם צוות שיודע מה שהוא עושה. גרפיקאי, איש שיווק ופרסום עם ניסיון, חברת הדפסה איכותית שתוכל להפיק את המדבקות במינימום זמן ובמחיר שפוי.

כדאי לבחור במדבקות איכותיות שיחזיקו מעמד זמן רב, אך שיהיה ניתן להסיר אותן בקלות במידה ורוצים לשנות את מיתוג העסק או להחליף את המסר השיווקי. בנוסף, כדאי למדוד את המיקום של המדבקות כדי להחליט באיזה גודל להדפיס את המדבקות ומה יתאים למשרד שלכם. היום אפשר להדפיס שילוט בהדבקה בגדלים שונים – משילוט קטן ועד שלטי ענק.

לבסוף, חשוב לבחור בבית דפוס שיוכל להדפיס הדפסה דיגיטלית איכותית. הדפסה כזו מבטיחה שמירה על הצבעים, תצוגה אסתטית, חיתוך נכון של המדבקות ועמידות שלהן. כל הדברים האלו חשובים לא רק כדי שלא תבזבזו כסף על מוצר נחות, אלא גם לרושם שיקבל הלקוח שלכם כשהוא מגיע למקום.

כמה טיפים ליצירת שילוט מוצלח:

  • כדאי לעבוד עם מעצב איכותי על תכנון וביצוע של מיתוג לעסקים שמתאים לכם
  • ביחרו בית דפוס המתמחה בשילוט ויכול להציע לכם שפע של רעיונות ואפשרויות לשילוט ממותג
  • תכננו היטב את המסרים השיווקיים ואת התוכן שיהיה על השילוט – לא כדאי להעמיס יותר מדי מידע ותמונות.
  • מדדו את הקירות לפני ההדפסה ובידקו איפה הכי כדאי להציב את השילוט.
  • תהיו גמישים ותחליפו את השילוט מדי פעם בפעם, בהתאם לשינויים בעסק. 

מדבקות קיר לעסק, בעבודת דפוס דיגיטלי מיוחדת

רוצים לשמוע עוד? צלצלו אלינו לייעוץ וקביעת פגישה- 03-5442280