עיצוב שלטים – בתדהר תעשיות שלטים מתמקדים במקצוענות!

עיצוב שלטים לעסקים 

עיצוב שלטים לחנויות, עסקים וחברות הינו אומנות בפני עצמה והוא דורש ניסיון רב. עיצוב השלט צריך להיות ברור, קריא, מושך, על המסר להיות קצר וקליט ויש לבחור את הצבע בקפידה. עיצוב מקורי, מרשים וייחודי, ימשוך תשומת לב ויעורר עניין בקרב הנוסעים והעוברים והשבים. כתוצאה מכך, צפויה לעסק גדילה במחזור המכירות והלקוחות החדשים שיפנו אליכם.

שילוט לעסקים

אם אתם מעוניינים ליצור שילוט לחנויות, עסקים או חברות, ממליצים לכם לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת. חברת תדהר תעשיות שלטים, עובדת עם טכנולוגיה חדישה ומשתמשת בחומרים איכותיים בלבד. כמו כן, החברה מעסיקה עובדי מקצוע מוכשרים אשר מתמחים בעיצוב שלטים ויודעים כיצד להעביר את המסר בצורה המדויקת והמושכת ביותר.

למעבר לגלריית  שלטים מוארים לחץ

היכן להציב את השלט המעוצב ?

נשמח לייעץ לכם בנושא! אם יש לכם דוכן או חנות בקניון או ברחוב, תוכלו להזמין שילוט לחנויות. כמו כן, תוכלו להזמין שלטים מעוצבים ולהציב אותם במגוון מקומות מרכזיים כמו קניונים, דרכים מרכזיות, מרכזי תעשייה ועוד. עובדי החברה יעשו ככל שביכולתם בכדי לענות על הצרכים שלכם – אנשי המקצוע ישקיעו מחשבה, יבחרו בחומרים הנכונים, יתכננו, יעצבו ויתקינו את השלט במקומות אסטרטגיים.חברת תדהר תשמח להעניק לכם שירות בתחום השילוט, הפרסום, הדפוס והמיתוג.

 

אם אתם בעלי עסק, חברה או חנות חייגו לתדהר תעשיות שלטים: 03-5442280