עיצוב ומיתוג המשרד באמצעות מוצרי קידום מכירות

אנחנו עוסקים במיתוג העסק באופן שוטף, בין אם בתהליך מיתוג שנמשך כמה חודשים או ביצירת מוצרים חדשים שנושאים את המיתוג שלנו. במקרים רבים אנחנו מזניחים דווקא את המקום שממנו יוצאים הרעיונות, התוצרים והחדשות של העסק – המשרד שלנו.

עיצוב ומיתוג המשרד באמצעות מוצרי קידום מכירות כמו שלטים ומתקני תצוגה הופך את הבית החם שבו אנחנו יוצרים את העסק שלנו להרבה יותר ממותג ומעוצב.

9598_1675134252740788_2517365794372778944_n 

למה בכלל למתג את המשרד?

רבים חושבים שהמשרד הוא מקום פנימי, כלומר כזה שמשמש בעיקר לעבודה שוטפת וישיבות עובדים, אבל המקום הזה הוא גם הבית הייצוגי שלנו. מיתוג חשוב מכיוון שאל המשרד מגיעים לקוחות וספקים שלומדים להכיר את העסק, הערכים שלו ומה שהוא מייצג.

מיתוג באמצעות שילוט למשרד שהוא מעוצב ומושך לעין, מתקני תצוגה עליהם אנחנו מניחים את המוצרים הבולטים של העסק או חומר פרסומי מודפס ושלטים להדרכה והכוונה – שכולם מדברים באותה שפה, כל אלו חשובים לנו ולעסק שלנו. המשרד הוא למעשה המקום הראשון שבו אנחנו מציגים את העסק שלנו ואת המהות שלו.

איך מעצבים את המשרד באמצעות מוצרי קידום מכירות?

מוצרי קד"מ הוא שם כולל ללא מעט מוצרים. בין היתר אותיות תלת מימד, שלטים אלקטרונים, שלטי פנים, מדבקות, פוסטרים ועוד. הנה כמה אפשרויות שייצרו עבורכם משרד ממותג ומעוצב.

מדבקות קיר:

מדבקות הקיר הן אופציה טובה לבעלי עסקים שרוצים ליצור מיתוג של העסק בעלות נמוכה מאד. הדפסת מדבקות לקירות, מדבקות לריהוט כמו דלפק הקבלה או לכל מקום אחר במשרד נעשית בעלות נמוכה יחסית לשלטים אלקטרונים או מוצרים אחרים.

10155374_1675134269407453_4142005784875150239_n

אותיות תלת מימד:

אותיות תלת מימדיות מודפסות בטכנולוגיה מתקדמת ומאפשרות לכם ליצור מיתוג נראה לעין בכל מקום במשרד. אפשר להדפיס את שם החברה, את המוטו הפרסומי שלה או כל דבר אחר שמלווה את מיתוג העסק ולהדביק את האותיות התלת מימדיות על הקיר. האותיות שנתלות על הקיר בולטות החוצה ולכן גם בולטות לעין של כל מי שמגיע למשרד.

שלטים:

שילוט הוא כמובן אמצעי למיתוג העסק והמשרד. אפשר למצוא היום מגוון עצום של סוגי שלטים למשרד. משלטים אלקטרונים על גבי מסכי לד, שמאפשרים עדכון שוטף בכל מה שקורה בעסק ועד לשלטים סטטיים, שלטי תלת מימד או שלטים מוארים שמציינים את שם העסק. אלו הם חלק בלתי נפרד מכל מיתוג.

מתקני תצוגה:

מתקני תצוגה מאפשרים לכם להציג בתוך המשרד מוצרים חדשים, מוצרי מפתח, חומרים פרסומיים, חוברות העוסקות בעסק שלכם ועוד מגוון רחב של מוצרים בהתאם לעיסוק שמאחורי המותג. מתקני התצוגה יכולים להיות ממותגים בהתאם לצרכי העסק.

הקשר בין עיצוב המשרד לקידום המכירות בולט דרך מיתוג נכון. משרד מעוצב, מזמין וממותג משקף מקצוענות, אמינות ותחושת בית חם – לכם וללקוחות שלכם.

 

לפרטים נוספים והזמנות צרו קשר עם חברת תדהר תעשיות שלטים במספר: 03-5442280 או השאירו פרטים בעמוד צור קשר ונחזור אלייכם בהקדם.