שילוט לעסקים

סוגי שילוט לעסקים בחברת תדהר תעשיות שלטים בע"מ

חברת תדהר היא אחת החברות המובילות היום בתחום השילוט. השאלה הראשונה ששואלים אותנו לקוחות שמגיעים לייעוץ לגבי שילוט פנים או חוץ לעסק שלהם היא כמובן איזה סוגי שלטים כדאי להם לבחור.

אנחנו מאמינים בלהציע ללקוחות שלנו את החבילה הכוללת מתוך מגוון רחב של סוגי שלטים.

אז אילו סוגי שילוט לעסקים אנחנו יכולים להציע לכם? 

 

שלטים מוארים:

שילוט מואר הוא אחד מסוגי השלטים החיצוניים הפופולרי ביותר. הסיבה לכך היא פשוטה: שילוט חוצות שרוצה להיות בולט בשטח חייב להתייחס גם לשעות החשכה, בהן לא תמיד אפשר לראות שלטים רגילים. שילוט מואר מבליט את בית העסק בכל שעות היום ומאפשר לראות את מיקומו מרחוק.

למעבר לגלריית שלטים מוארים לחצו כאן

תמונה_2

דפוס דיגיטלי:

היום כולנו משקיעים בטכנולוגיה דיגיטלית וזו הגיעה גם לעולם השלטים. שלטים לעסקים המודפסים בדפוס דיגיטלי הם איכותיים יותר, עמידים יותר ומאפשרים מרחב תמרון גדול יותר של עיצוב, התאמת צבעים ומיתוג.

בעולם שבו המיתוג כל כך חשוב לעסק, בחירה מתוך סוגי שלטים רבים חייבת להיות מדויקת מאד. השילוט הדיגיטלי הוא הכיוון הנכון ביותר כיום לכל עסק שרוצה להתבלט בשטח ולהפגין איכות.

למעבר לגלריית דפוס דיגיטלי לחצו כאן

דפוס דיגיטלי

 אותיות תלת מימד:

אחת הדרכים להבדיל את העסק שלכם בין שלל עסקים אחרים, למשל במרכזי קניות או קניונים, היא ליצור תחושה תלת מימדית. שלטים לעסקים בתלת מימד נותנים את העומק הזה ומבליטים את העסק במקום עמוס באנשים. אפשר ליצור שילוט פנים תלת מימדי, שילוט חוצות וגם שילוט תלת מימד המשלב בין אותיות מובלטות ובין תאורה.

למעבר לגלריית אותיות תלת מימד לחצו כאן

אותיות תלת מימד

שלטי הכוונה

רבים מבעלי העסקים שמחליטים להשקיע בשילוט לעסק מתייחסים רק למה שקורה מחוצה לו. שלטי חוצות, שלטים בכניסה לעסק וכדומה. אנחנו מאמינים שחשוב לשים דגש גם על שילוט פנים ולבחור שלטים אסתטיים ומעוצבים גם בתוך המשרד או בית העסק.

שלטי הכוונה הם בגדר חובה במשרד גדול או בית עסק מרווח. השלטים האלו הם חלק בלתי נפרד מחוויית השירות ללקוח ולכן חשוב להשקיע בהם מחשבה רבה.

למעבר לגלריית שלטי הכוונה לחצו כאן

שלטי הכוונה

למה חשוב להשקיע מחשבה בבחירת השילוט הנכון לכם?

למרות שמדובר רק בקמצוץ מתוך מגוון סוגי שלטים שמוצעים לעסקים שונים, אנחנו חושבים שיש מכנה משותף בין כולם. המכנה המשותף הוא שהם חייבים להיות מדויקים, מעוצבים בצורה האסתטית ביותר ומותקנים בצורה המקצועית ביותר.

אין דבר פחות מושך משלט דהוי, שלט שלא הודפס נכון או שלט שלא הותקן בזווית המדויקת. לכן, אנחנו ממליצים לפנות לייעוץ ולהשקיע מחשבה בבחירת השלטים המתאימים לעסק שלכם, מתוך המגוון הרחב שיש לנו.

בנוסף, הניסיון המקצועי שלנו והעבודה לצד עשרות ומאות בעלי עסקים בשנים האחרונות, מחייבים אותנו לתת לכם את השירות הטוב ביותר בסטנדרטים הגבוהים ביותר שניתן. אנחנו כאן כדי לעזור לכם לבלוט בשטח – באמצעות מגוון שלטים מכל הסוגים.

מעוניינים בשיחה מנציג להתאמת השילוט הנכון עבורכם? השאירו פרטים כאן או חייגו למספר 03-5442280