מתקני תצוגה ותרומתם למכירות ולהכנסת העסק

אומרים שהקליק בין אנשים נקבע קודם כל לפי המראה החיצוני. גם אם ננסה להתחמק מזה ולהגיד שאנחנו נמשכים לאופי לפני היופי, רוב הסיכויים שהמראה הראשון של אותו בחור או אותה בחורה יקבעו האם נרצה להמשיך הלאה ולהעמיק את ההכרות בינינו.

הכלל הזה תקף לא רק כשמדובר ביחסים בין אנשים, אלא גם ביחסים בין הלקוח למותג. חנויות מעוצבות, אסתטיות ומושכות את העין ייצרו בינן ובין הלקוחות שלהן רומן מתמשך בעוד שחנויות מבולגנות, עמוסות וחסרות כיוון יגרמו לנו לחפש תמיד אפשרות אחרת. לצד סידור נכון, חלונות ראווה ואסתטיקה כללית, מתקני תצוגה עוזרים לנו ליצור מראה נעים ומזמין, שיוביל את הלקוח להרגיש בבית.

שילוט דיגיטלי למשרדים

 למה חשוב לשמור על סידור העסק?

 למה בעצם כל כך חשוב לשמור על הסידור של העסק ולהשקיע מחשבה בשילוט, בסידור ובהתקנת מתקני תצוגה? הסיבה לכך היא פשוטה. מספר הלקוחות שיתרשמו מהחנות וירגישו ב"קליק ראשון" איתה ישפיע כמובן על ההכנסות של החנות.

כעסק, אנחנו רוצים להרוויח כסף ולהתפרנס בכבוד. סידור נכון ושימוש בכל האמצעים שמוצעים לנו כיום, ממתקני תצוגה ועד שלטי פנים וחוץ, יעזרו לנו ליצור שגרה שבה הלקוחות נכנסים לחנות, מוצאים את מה שהם רוצים וקונים את המוצר. הכי ברור והכי פשוט.

אילו מתקני תצוגה כדאי להציב בעסק?

כדי להגדיל את ההכנסות ולייצר מצב שבו יש כל הזמן לקוחות בעסק, חשוב לסדר את החנות בצורה נכונה. מתקני תצוגה עוזרים לנו כאמור להראות מה יש לנו למכור בצורה אסתטית ומעוצבת יותר. חשוב להציב בעסק מתקנים ושלטים לחנויות שעושים סדר בבלגן.

אף לקוח לא ימצא את מבוקשו בחנות שבה הכל מונח בארגזים ובשקיות. סידור של הפריטים שאנחנו רוצים לשווק בצורה שמתאימה לסוג הפריט, לגודל שלו ולביקוש שלו תוביל לכך שכל לקוח יראה בדיוק מה שיש לנו להציע.

 לצד מתקני תצוגה שמתאימים לסוג המוצר שיש לנו בחנות, כדאי להציב גם שילוט. אפשר למצוא שפע של שלטי תצוגה לחנויות בגדלים שונים, צבעים והדפסים שונים וכמובן בהתאם למיתוג החנות. השלטים מכוונים את הלקוח, מציגים לו הטבות ומבצעים ומאפשרים לנו לעדכן אותו במוצרים חדשים וקולקציות חדשות.

 לצד שלטי פנים רגילים אפשר למצוא היום גם שלטים אלקטרוניים לחנויות שמאפשרים לנו לעדכן אונליין את הלקוחות ולשנות את התוכן לפי הצורך. העדכון הקבוע הזה יוצר תחושה שאנחנו כל הזמן מחדשים ושהלקוח מעודכן בחידושים ויודע מה קורה. זהו שירות חשוב שיוביל בסוף לתחושת נאמנות למותג ובכך להגדלת ההכנסות.

מתקני תצוגה – מגדילים הכנסות לא רק בחנות

בתי עסק שמציגים באופן קבוע בתערוכות וכנסים צריכים לדעת שהתצוגה באירועים אלו תקבע גם היא אילו לקוחות יזכרו אתכם אחרי שהאירוע נגמר או ירכשו מוצרים ושירותים בזמן האירוע. בניית ביתנים לתערוכה חייבת לכלול גם הצבה של מתקני תצוגה מתאימים ושילוט איכותי. כך תבטיחו לעצמכם חשיפה, אסתטיקה ומשיכה של הלקוח.

רוצים לשמוע עוד? צלצלו אלינו לייעוץ וקביעת פגישה- 03-5442280