מתקני התצוגה כמאיצי מכירות

המטרה של בתי עסק רבים היא להרחיב את בשורתם, ולגרום לכמה שיותר לקוחות לצרוך את השירותים השונים. הרצון הזה מביא בתי עסק רבים לפנות למשרדי הפרסום הגדולים, על מנת שיבנו עבורם קמפיין פרסומי. למרות היעילות הרבה שקמפיינים כאלו יכולים להניב, הרי שמדובר על הוצאה כספית גדולה, שלא כל בתי העסק יכולים להרשות לעצמם, בטח לא כשמדובר בעסקים קטנים.

תשמחו לגלות כי את הפרסומת לבית העסק שלכם, תוכלו לייצר בצורה קלה ובמחיר נוח. אם לא די בכך, תתפלאו לגלות איך אביזרים הנרכשים לעסק דרך קבע, הופכים גם הם לאביזר פרסומי ומסייעים לכם בחיזוק המותג שלכם. כך הופכים מתקני תצוגה לכוח מכירתי ולחיזוק המותג שלכם.

מתקן תצוגה מואר

שימושים בתוך בית העסק

כאשר מדובר על רחבי העסק שלכם, חשוב מאד להשקיע בנראות מתקני התצוגה. לקוחות וקולגות כאחד, פוקדים את העסק שלכם מדי יום. אין כל חשיבות האם מדובר במשרד היי-טק, או בחנות המוכרת מוצרים שונים – מתקני תצוגה חייבים להיות שם. כאשר תשבצו מתקני תצוגה אשר ממותגים בלוגו שלכם וברוח העסק שלכם, הרי שאתם מייצרים תחושה של מותג חזק ובטוח בעצמו, וכך למעשה אתם משדרים ביטחון ללקוחות. המשמעות היא: הגברת קצב המכירות ומינוף העסק שלכם לגבהים חדשים.

מתקנים שכאלו יכולים להיות סטנד שעליו מונחים עלונים המציגים את העסק שלכם, סטנד רצפתי המציג את לוגו החברה ומספרי החדרים, או מתקן תצוגה בפתח המשרד או בית העסק המברך את קהל הלקוחות.

מתקני התצוגה כמובילים מחוץ לעסק

מתקני התצוגה השונים יעילים בתוך העסק לתרומת האווירה והנראות, ויעילים עוד יותר כאשר מדובר על אירועים עסקיים שונים בהם אתם מתארחים. מתקני תצוגה שכאלו יכולים להיות דוכן בתערוכות, מעמד רצפתי הנושא את שם העסק שלכם או אפילו דוכני נאומים בעת שאתם מארחים כנס או תערוכה. חשוב מאד למתג את כל אלו, וכך להפוך אותם לאמצעים שיווקיים שיקדמו אתכם. בעזרת מתקני התצוגה הממותגים, אתם משאירים חותם בקרב הלקוחות והקולגות שלכם.

ומה קורה כשלא עושים שימוש במתקני התצוגה?

הרצון של הלקוחות שלכם הוא להרגיש חלק ממותג חזק. החברות הגדולות והקטנות גם יחד, יוצרות מערך שלם של מיתוג המבוסס על צבעים, סלוגנים ולוגו, על מנת לקשור את קהל הלקוחות יחד וליצור מכנה משותף. לאחר מכן, יוצקים את כל המלאכה על מתקני התצוגה השונים המלווים את בתי העסקים בתוך העסק ומחוצה לו. בעזרת מתקני תצוגה, אתם למעשה מטמיעים את המיתוג שלכם, וכך הופכים את בית העסק שלכם לסביבה שכולה ממותגת בכם.

כאשר לא עושים שימוש במתקני התצוגה, הרי שפוסחים על חלק נכבד במיתוג העסק וחיזוקו. חשוב מאד להכניס את הבאים לעסק שלכם לאווירה שאתם רוצים ליצוק. בית עסוק שאינו ממותג ומאובזר במתקני התצוגה, לא יצור שום אפקט, וכך אתם עתידים להישאר במקום מבלי כל התרחבות או מינוף, או מימוש הפוטנציאל.

לפרטים נוספים והזמנות צרו קשר עם חברת תדהר תעשיות שלטים במספר: 03-5442280 או השאירו פרטים בעמוד צור קשר ונחזור אליכם בהקדם.