מפרסמים את העסק שלנו

מטרת העסק שלנו היא להגדיל את קהל הלקוחות שלנו ובסופו של דבר לגרום להם לקנות מאיתנו את השירות שאנו מעניקים. לא מעטים העסקים אשר מוציאים בכל שנה עשרות אלפי שקלים על פרסום במדיות השונות כאשר ניתן למעשה לפרסם את העסק שלנו בדרכים אחרות אשר לא יוצרות לנו חור בכיס. אחת הדרכים למשוך לקוחות אל בית העסק שלנו היא הנראות. לא פעם שמענו ואף הבנו כי העיניים הן אלו שאוכלות וכשם שאנחנו נמשכים למוצר מסויים הודות לנראות שלו, הרי שדבר זה תקף גם ללקוחות שלנו. אם כן, נדמה שיצירת קהל לקוחות ומיקסום הפוטנציאל מכל לקוח תלויים במידה רבה בנראות העסק שלנו. על מה בדיוק מדובר?

שלט עם נוכחות

כיום רוב בתי העסק תולים על דלתם שלט מאסיבי עם שם העסק, השירות הניתן ומספר הטלפון. עסקים רבים משקיעים מינימום יצירתיות והשקעה בשלט ואינם מבינים כי ייתכן ושלט העסק שלהם הוא הפרסום הטוב ביותר שיוכלו לקבל. לצד אלו שלא משקיעים בשלט העסק ועבורם תפקידו הוא רק לבשר לבאים על שם העסק ותו לא, ישנם עסקים אשר משקיעים בשלט העסק שלהם בצורה ניכרת: לוגו מעוצב, סלוגן חד וכמובן שכל אלו עטופים בנראות מזמינה ומסוגננת אשר לא תשאיר אף לקוח מחוץ לדלת העסק שלכם. השקיעו בשלט העסק שלכם – הרי שהוא משמש כתעודת הזהות שלכם וידוע לכולנו: אין שני לרושם ראשוני.

שלטים כאמצעי מיתוגי ברשתות גדולות

כל לקוח עוזב את החנות עם שקית

כולנו מכירים את שקיות הפלסטיק הזולות מהמרכולים השונים. אז נכון שלולא שקיות אלו היה קשה לנו מאד לבצע את הקניות שלנו ולנייד אותם אל הרכב ומשם לבית, אך ברור לכולנו שהשקיות האלו לא מעניקות שום יתרון לבית העסק המשתמש בהן ואולי אפילו להפך. מנגד, ישנן שקיות אשר משאירות חותם ונוכחות רבה על הלקוח – שקיות נייר למיתוג העסק.

שקיות מנייר יוצרת אפקט ששקיות אחרות אינן יוצרות וכנראה שמדובר בחוויית קנייה שונה. כל החוויה השונה טמונה בנראות השקית והתחושה שלנו כלקוחות היא שרכשנו בבית עסק שמכבד את עצמו. מעבר לכך, אנו נהנה מנשיאת השקית וכך גם נתעמק בה והמסר הפרסומי של בעל העסק יעשה דרכו אל ראשנו ולבנו וכנראה שנחזור לסבב נוסף בחנות.

אמצעים נוספים לפרסום העסק שלנו

עסקים אשר מעוניינים לפרסם את בית העסק שלהם יכולים לעשות זאת באמצעים שונים ולהשיג תוצאות יפות גם מבלי להשקיע הון עתק בפרסום המוני. לצד שלט בולט עם נוכחות ובנוסף שקיות נייר למיתוג העסק, הרי שגם תוכלו לפרסם את העסק שלכם באמצעות אמצעי נראות אחרים כדוגמת מתקני תצוגה שונים. מתקני תצוגה שכאלו נוכל להציב במבואה שמחוץ לבית העסק שלנו וכך לקבל את פני הלקוחות הבאים ולפרסם את העסק שלנו בצורה אפקטיבית.

 

רוצים לשמוע עוד? צלצלו אלינו לייעוץ וקביעת פגישה- 03-5442280