מיתוג החברה עם דפוס דיגיטלי

אחת המילים הכי בולטות בעולם העסקי כיום היא המילה "מיתוג". כל חברה שמכבדת את עצמה ורוצה להתחרות בעידן של אינטרנט, ויזואל ומסרים מהירים עוברת מיתוג. היא יוצרת לעצמה אלמנטים ויזואלים שייחדו אותה ויהפכו אותה לבולטת בשטח. בעיקר – מיתוג עוזר לחברה לפתח שפה ולהזכיר לכולם מי היא ומה היא עושה.

מיתוג בא לידי ביטוי בקמפיינים ברשתות החברתיות, בעיצוב אתר האינטרנט או בחלוקת פרסומות ומוצרי קידום מכירות אבל לא רק. מיתוג נכון כולל גם עיצוב של משרדי החברה וכל הכתובות שקשורות אליה – בין אם מדובר בחנות, במשרד או בעמדה בקניון. איך עושים זאת? באמצעות שילוט דיגיטלי איכותי וממוקד.

לגלריית עבודות דפוס דיגיטלי

בין מיתוג ודפוס: הדפסת שלטים ממותגים למשרד

הקשר בין מיתוג לבין גרפיקה ודפוס הוא קשר ישיר. ברוב המקרים הדפסת שלטים למשרד היא חלק מהתהליך של המיתוג. ההדפסה מתחשבת בכל מיני דברים שקשורים לעיצוב הגרפי ולמיתוג שנקבע. כך למשל אם חברה בחרה בלוגו סגול על רקע שחור, השלטים שהיא תתלה במשרד שלה יהיו תואמים למיתוג זה. לכן דפוס מתחבר באופן ישיר למיתוג.

 דפוס דיגיטלי הוא הדרך המהירה והפשוטה ביותר להפוך את המשרד שלכם לממותג יותר. הוא מאפשר להדפיס שלטים במהירות ובקלות לכל מקום במשרד. המקומות הכי חשובים במשרד שבהם יש להציב שלטים ממותגים הם האיזורים הציבוריים, כלומר הלובי, האזור שבו ממתינים לפגישות ולאנשים, איזור הכניסה למשרד וגם בתוך המשרדים עצמם. המסר צריך להיות אחיד ונמשך בכל המשרד, כך שתמיד ידעו המבקרים במקום איפה הם ומה החברה שהם נמצאים בה מציעה.

 למה דווקא שילוט דיגיטלי?

כשמדובר בעיצוב ומיתוג של משרדים, אנו נתקלים במגוון פתרונות מיתוג בצורת מוצרי פרסום שונים. שילוט דיגיטלי הוא הבחירה הקלה והנוחה ביותר. מדובר בשיטת הדפסה פשוטה ומהירה שמאפשרת לכם לעצב ולהדפיס על גבי שלטים כל מסר וכל סמל שיווקי. חברות יכולות לבחור לעצב ולהדפיס שלטים בכל גודל שהוא וההדפסה היא מהירה, קלה ופשוטה. על ידי הדפסת שלטים למשרד, הדפסת כרטיסים, מדבקות קיר בעסק וכדומה, ניתן ליצור בידול באמצעות התאמה אישית ולהביא למיתוג איכותי.

 למרות הייצור המהיר של שילוט באמצעות דפוס דיגיטלי מדובר בדרך כלל במוצר עמיד מאד, שיחזיק מעמד לאורך זמן ולא תצטרכו להחליף אותו אחרי תקופה קצרה. מצד שני, אם תרצו לשנות את המיתוג ולהחליף את השלטים, ייצור השלטים יהיה תהליך מהיר יותר וזול יותר, בניגוד לשילוט מורכב מסוגים אחרים.

 תדהר תעשיות שלטים: שילוט ממותג באיכות הגבוהה ביותר

 כדי למתג את החברה באמצעות מוצרי דפוס דיגיטלי אתם צריכים לצדכם מומחים שלא מתפשרים לרגע על האיכות. חברת תדהר תעשיות שלטים היא החברה המובילה והותיקה בארץ לייצור שלטים דיגיטליים. כל מה שנשאר לכם הוא לבחור את המיתוג שלכם וליצור איתנו קשר, אנחנו כבר נעשה עבורכם את כל השאר!

לפרטים נוספים או הזמנות חייגו אל תדהר תעשיות שלטים במספר: 03-5442280