מוצרי פרסום ושלטים למינוף ומיתוג העסק

ענף הפרסום בשוק הישראלי

השוק הישראלי הינו בין השווקים התחרותיים והקשים ביותר כיום, בדיוק כמו כל המדינות המערביות המתקדמות האחרות. ההבדל המשמעותי בישראל הינו גודל השוק. מאחר וישראל הינה מדינה קטנה ביחס למדינות אחרות בתרבות המערבית המפותחת, כל תנועה מוצרי פרסום ומיתוגהמתרחשת בעולם העסקים כאן מורגשת ומשפיעה באופן מיידי על התחום הרלוונטי כולו.

מעבר לעניין התחרותיות, לא ניתן להתעלם מהתפתחותו של ענף הפרסום המציע כיום מגוון רחב של אפשרויות לפיתוח העסק. הצרכנים למעשה מקבלים אינספור פרטי מידע בכל מקום אליו הם מגיעים. בתחנות האוטובוס ובתחנות הדלק, במשרדים ובבניינים גדולים המיועדים לעסקים ולחברות, במסעדות וברחוב. למעשה הצרכן הממוצע זוכה להיחשף למגוון עצום של פרסומים ומידע פרסומי במהלך היום ובכל מקום אליו הוא מגיע. לפיכך, הפרסום של בית עסק כלשהו חייב להתבלט הרבה יותר מכל פרסום אחר באותו תחום ובכלל. כיצד יוצרים פרסום בולט ומשמעותי הניכר לעיני הצרכן?

כיום ישנה הבנה ברורה וחותכת כי הפרסום הישן אין די בו על מנת להגיע אל הצרכן ויש צורך בפעילויות פרסומיות רבות משמעותיות ויוצאות דופן על מנת להגיע לתודעתו של קהל היעד. בעבר היו מפרסמים על ידי חלוקת פליירים, כיום אחת הדרכים היעילות ביותר לפרסום איכותי ומנצח הינה באמצעות מוצרי פרסום היוצרים פרסום פסיבי מצד החברה. החברה למעשה מוציאה את מוצרי הפרסום פעם אחת ואלו ממשיכים את הפרסום בעצמם מבלי שאלו יצריכו כל טרחה מצד בעל העסק. פרסום על עטים ולוחות שנה מוכיחים את עצמם כפרסום יעיל החודר לתודעת הצרכנים לטווח הארוך.

לקבלת מידע נוסף בנושא – מוצרים לפרסום העסק

אמצעי נוסף יעיל לצורך פרסום עסקים הינו באמצעות שלטי חוצות, שלטי לד ושלטים אלקטרוניים הממוקמים בנקודות רלוונטיות לחדירה לתודעת הצרכן. שלטים הממוקמים בקופות החולים למשל, ומיועדים להגיע אל תודעת צרכנים מבוגרים או חולים הינו פרסום אקטיבי ואטרקטיבי המתכתב עם הסביבה ואף פונה אל קהל היעד בנקודת האמת, כאשר הוא זקוק למוצר יותר מכל.

כיצד מוצרי פרסום חודרים לתודעה?

דבר ידוע הוא כי הפרסום אינו עובר דרך השכל אלא באמצעות מסננות רגשיות. על ידי העברת מסרים רגשיים מגיע הפרסום אל החלקים הפרימיטיביים יותר של המוח ומחולל את השינוי הרצוי. למשל, לוח שנה הנושא את סמל החברה וכמו כן מסר בריאותי או כל מסר שימושי אחר היעיל ללקוח חודר לתודעת הצרכן בכל פעם שהוא מחפש את התאריך או את החודש, בכל פעם שהוא מעוניין לקבוע פגישה ובודק את מידת פניותו ועוד. ישנו מגוון עצום של מוצרים אותם ניתן להעניק ללקוחות ולעובדים כאשר אלו עושים את העבודה בעצמם.

צוות תדהר ישמח לסייע לכם בתחום המיתוג, השילוט והפרסום! צרו עמנו קשר במספר: 03-5442280