מה משדרים סוגי שילוט שונים?

הפקת שילוט למשרדים או לחנויות דורשת לא מעט תכנון ומחשבה, למרות שמדובר היום בטכנולוגיה פשוטה ומתקדמת. כל אחד מסוגי השילוט שמוצעים כיום על ידי החברות המתמחות מעבירים מסר ומשדרים משהו על החברה שמזמינה אותם. משילוט חיצוני ועד שילוט פנים- מה משדר כל שלט שאתם בוחרים למשרד או לחנות שלכם?

שילוט פנים ממותג:

מיתוג הוא שם המפתח בכל הקשור לשיווק העסק. אנחנו רוצים שכל מי שפוגש את העסק שלנו, בתוך המשרד ומחוצה לו, יכיר אותו מבחינה ויזואלית, ידע במי ובמה מדובר. גם בתוך המשרד חשוב לשמור על הויזואליות. המותג בא לידי ביטוי דווקא במקום שבו הרעיונות קורמים עור וגידים. שילוט פנים ממותג בצבעי החברה, המעביר בצורה ברורה ונעימה לעין את המסר ואת השפה של העסק, הוא חלק בלתי נפרד מהתהליך המיתוג הכולל.

שילוט פנים לחנויות

שילוט מסכי לד:

בשנים האחרונות מפרסמים רבים מבעלי העסקים את שמם ואת מהות העסק שלהם על גבי מסכי לד. היתרון של המסכים האלו כשילוט לעסק הוא ברור. אפשר להקרין עליהם כמעט כל מסר וכל תמונה ולהחליף באופן קבוע את המסר שאנחנו שולחים ללקוחות.

שלטי לד משדרים מסר על כך שהעסק מעודכן, תזזיתי ומתקדם. הם מציגים מידע עדכני ובכך מאפשרים ללקוחות להרגיש שכל מה שהם רואים, כל מבצע וכל מוצר רלוונטי לעכשיו. יותר מהכל הם משדרים אכפתיות מול הלקוחות, שיכולים להתעדכן כל הזמן במה שקורה בבית העסק.

שילוט מואר:

שילוט מואר מתאים בדרך כלל לחנויות וכמעט לא משמש בתור שילוט למשרד, היות  והוא בדרך כלל מתפקד כשילוט חיצוני לבתי עסק.

שילוט מואר עוזר לנו לבלוט מרחוק, להראות איפה בדיוק אנחנו נמצאים בתוך החלל הציבורי ולהדגיש את המקום בשעות שבהן הראות לא טובה, למשל בשעות הלילה. שילוט מואר בחנות או במשרד משדר קידמה. אנחנו רואים שבעל המקום חשב על הנראות שלו, גם בשעות ובזמנים בהם קשה לראות שילוט רגיל.

שלטים מוארים לחנויות ועסקים

שלטי פריימלס:

שלטי פריימלס הם שלטים מגוונים שאפשר להתאים לכל משרד או חנות. הם ניתנים להזזה ולשינויים באמצעות הדפסה דו צדדית ומתיחה על פרופילים עמידים. שלטי פריימלס מצויינים בתור שילוט למשרד שמציג מוצר חדש או שירות ללקוחות שמגיעים למקום. הם יעילים מאד כאשר מציבים אותם מחוץ למשרד או לחנות כדי לכוון אנשים למקום הנכון, והם יעילים מאד בכנסים, ירידים ואירועים בהם צריך למשוך את תשומת הלב של העוברים ושבים.

         

           

לוחות גיר:    

        לוח גיר הינו פתרון מצוין לשילוט בולט מחוץ או בפנים החנות, בית הקפה או המסעדה שלכם.  לוח גיר מאפשר כתיבת הודעות שיעניינו את קהל הלקוחות, אירועים קרובים, ועוד.  
          מראה הלוח  הבולט מושך את הנוכחים לקרוא את המסרים שאתם מעוניינים להעביר. השימוש בלוח מתאים כמעט לכל סוגי העסקים ומרכזי שירות.

קראו על בניית ביתנים לתערוכות וכנסים

מתקני תצוגה:

מתקני תצוגה פרסומיים משדרים רצינות ומעניקים לכל לקוח או עובר אורח את התחושה שמדובר בעסק רציני שמשקיע בלקוחות שלו. על גבי המתקנים אפשר להציג את מיתוג העסק בדרכים יצירתיות, ליידע את הלקוחות לגבי שירות או מבצע חדש ולמשוך את תשומת הלב של כל מי שעובר ליד המשרד או בית העסק. הם משדרים תחושה מעודכנת ומבליטים את מה שיש למקום להציע ללקוחות שעוברים במקום.

מתקני תצוגה

מתלבטים איזה סוג שילוט מתאים לעסק שלכם?

צרו עמנו קשר כבר היום לייעוץ מקצועי! 03-5442280