מהי הדפסת שלטים ומתי אנו זקוקים לפתרונות דפוס?

כידוע לכם, קיימים לא מעט סוגים שונים של שלטים שאתם יכולים להיעזר בהם – כולל בין השאר שלטים עם אותיות תלת מימדיות, שלטי פח, שלטים מוארים, שלטי הכוונה, ועוד שלטים מסוגים שונים. אולם, ישנו סוג נוסף של שלטים, אשר חובה להתעכב אליהם – ואלו הם השלטים המודפסים. השלטים המודפסים לא מודפסים כמובן על חומר זול כמו נייר, שכן הם צריכים להיות עמידים ולהחזיק מעמד לאורך זמן. במקום זה, מדפיסים לרוב את השלטים עם פתרונות דפוס מיוחדים – לרוב בהדפסה על חומר כמו PVC. זהו החומר שממנו מכינים שמשוניות, שלעתים משתמשות בהן כפתרון הצללה – אבל הן גם מהוות פתרון מעולה לשלטים מודפסים.

לקטלוג שלטים מוארים

שילוט

מתי נרצה להשתמש בשלטים מודפסים?

לפרסום על בניינים

אחת האפשרויות המקוריות כיום לפרסום, היא האפשרות לפרסם על גבי בניינים – בין אם מדובר על בנייני מגורים, ובין אם מדובר על בניינים מסחריים או אפילו מבני ציבור. כיצד אפשר לפרסם על בניינים? באמצעות דפוס על גבי שמשוניות ויריעות PVC שונות. את היריעות עצמן פורסות על הרוחב או האורך של המבנה, וכך מתקבל אפקט מרשים במיוחד. היופי הוא שהשלטים הללו הם גדולים מאד, ולכן נראים למרחוק – כל מי שנכנס לרחוב, ברכב או ברגל, יוכל לראות ישר את השלט. לרוב משתמשים בו לא בהכרח כדי לפרסם עסק שנמצא במקום – אלא לטובת קמפיין שיווקי של חברה. חשוב מאד לציין שאם אתם בוחרים בשיטה זו – עליכם גם לעמוד בדרישות של נציבות הכבאות וההצלה.

שלטים מודפסים לפנים המשרד

פתרון נוסף הוא להשתמש באיכויות הגבוהות של דפוס על PVC, לטובת פתרונות של שילוט למשרד שלכם. כך למשל, אתם יכולים לתלות שלטים מודפסים ברחבי המשרד שלכם – זה יכול להיות שילוט עבור עובדים ולקוחות אך לא רק. השלטים יכולים לכלול גם מסרים חיוביים ומעצימים. כך אתם יוצאים אווירה מיוחדת מאד במשרד ובמקום העבודה – וזה משפיע היטב על התפוקה. השלטים הללו אף ניתנים להסרה מעת לעת אם אתם מעוניינים בכך, ולכן אתם מקבלים גם פתרון גמיש ומותאם אישית לסביבת העבודה שלכם.

הדפסה על מדבקות

דרך נוספת היא לפנות לפתרון של דפוס על גבי מדבקות. ההדפסות הללו הן על מדבקות שיכולות להיות בכל גודל, בכל צבע, ובכל צורה שרק תרצו. הדבר היפה הוא שאת המדבקות המודפסות הללו, אפשר לעצב גם כשלטים אם רוצים בכך – וכך ניתן להדביק אותן על גבי קירות, ארונות, חלונות, ודלתות. הדבר מאפשר לכם ליהנות מהפתרונות הגמישים ביותר למקום העבודה שלכם.

אתם תמיד יכולים לקבל מענה

השלטים המודפסים מהווים חלק בלתי מבוטל מסל הפתרונות החשוב שאתם יכולים לקבל מחברה מקצועית בתחום השילוט.

רוצים לשמוע עוד? צלצלו אלינו לייעוץ וקביעת פגישה- 03-5442280