כל מה שרציתם לדעת על שלטי פח

את שלטי הפח, אתם בוודאי מכירים מהדרכים. למעשה, כל שלטי החוצות, עשויים ממסגרת עץ, שעליה מתקינים לוחות פח מגוולן או פח צבוע בתנור. על אלו, מדביקים מדבקה מיוחדת המודפסת בהדפסה דיגיטלית. זו יכולה להכיל מלל משולב עם תמונה כלשהי עבור פרסום של מוצר או שירות כלשהו.

יתרה מזאת, ניתן גם לראות שימוש בשלטי פח באתרי בנייה. הדבר מבוצע על ידי התקנת השלט על קיר מסוים או באמצעות מבנה מתכת הנושא את השלט. בשלטי הפח, ניתן להשתמש מקסימום שנתיים. לאחר מכן, כדאי להחליפם בחדישים. יתרה מזאת, במידה ודרושים לכם שלטי פח שיחזיקו לזמן רב יותר, ניתן לבקש מהחברה המייצרת אותם, שתשתמש במסגרת מברזל מגלוון ולא מעץ. כך תבטיחו את עמידות השלט וגם תמנעו ממצבים בהם הוא יכול לההרס , להיחלש ולספוג מים (שכן לעץ יש את התכונה הזאת, מה שגורם לשלט להיות חלש ופחות עמיד עם השנים).

שלטי פח לפרסום

שלטי פח – אפשר גם מאלומיניום

במידה ואתם רוצים שלט פח מעוצב עם מראה יוקרתי יותר, שמתאים עבור משרדים או מרכזי קניות למשל, מומלץ להזמין כזה מאלומיניום. הוא מחזיק זמן ממושך יותר וניתן לחרוט עליו ללא בעיה. במידה והוא משמש כשלט כניסה למשרד, ניתן לחרוט את שם המשרד ולוגו המשרד, על גבי השלט עצמו.

ישנם גם שלטי פח אלומיניום, העמידים בכל תנאי מזג האוויר ומתאימים בעיקר כשלטים המותקנים בחוץ. כאשר על מנת לייצר אותם, משתמשים באלומיניום עבה (10 מ"מ). אמנם מדובר על שלטים יחסית יקרים, אך איכותיים, מהם ניתן להנות לאורך עשרות שנים.

עלות של שלטי פח

אל תנסו לחסוך בעלות, משום שעלות שתהיה זולה מדי, תעיד על שלט בעל איכות ירודה, שסביר להניח שתצטרכו להחליף אותו תוך זמן קצר. בדקו שהשלט שאתם מקבלים, אכן מיוצר מחומרים איכותיים, שיבטיחו את עמידותו לאורך זמן רב. קחו בחשבון, שמחיר השלט מושפע גם ממידות השלט שבחרתם ואופי הרכבת השלט.

ניתן גם להגיע פיזית למקום בו נמצאת החברה ולבקש לראות שלטים לדוגמה, שכבר יוצרו על ידיה.  כך תוכלו להעריך בפועל את איכות העבודה ולראות את מידת ההשקעה שנעשתה בייצור השלט. אפשר גם לבקש לדבר עם לקוחות החברה ולבדוק המלצות באינטרנט ובדף הפייסבוק של החברה.  

לאחר שהשלמתם את כל הבדיקות הכתובות למעלה, תוכלו לקיים פגישה עם נציגי החברה ולבדוק יחד איתם, איזה שלט יכול להתאים למטרה שלכם ובמידה וצריך גם לעצב אותו בהתאמה אישית או על פי דוגמאות שיוצעו לכם. לאחר מכן, תוכלו בראש שקט, לבצע הזמנה של שלט הפח ולייעד אותו למטרה שלשמה רציתם אותו. כך תדעו שהשקעתם את הכסף במקום מקצועי, שיספק לכם מוצר מושלם והכי חשוב – איכותי.