יצירת מודלים תלת מימדיים עבור שלטים

שילוט העסק חשוב ונועד לצורכי מיתוג והכוונה. יש מגוון פתרונות לשילוט העסק, אך כיום כדי לבלוט ולהפגין נוכחות ונראות מרשימה של החברה מומלץ לבחור במוצרים חדשניים ומיוחדים כגון שלטי אותיות תלת מימד עם תאורה או ללא, מודלים בתלת מימד וכדומה. עם כניסת מדפסות תלת מימד לענף הפרסום ובמיוחד לענף השילוט, ניתן כיום ליצור מודלים מרהיבים ומקוריים בתלת מימד, בעלות נמוכה בהשוואה לפתרונות אחרים בענף השילוט.

עמידות גבוהה ונראות מרשימה

שלטי אותיות ומודלים בתלת מימד מאפשרים לחשוף את העסק למרחק רחוק על מנת לסייע ללקוחות להגיע למקום וכדי למשוך לקוחות חדשים. כיום, לא ניתן להסתפק בפתרונות שילוט קלאסיים כמו באנרים המודפסים על חומרי גלם שונים, שלטי פח עם דפוס רגיל, מדבקות על החלונות וכיוצא בזה. התחרות הגבוהה בכל ענפי התעשייה והמסחר מחייבת פתרונות יצירתיים וחדשניים לשילוט העסק, לכן באמצעות יצירת מודל תלת מימדי ניתן לסייע לעסק לזכות בחשיפה מרשימה ומבטיחה. באמצעות מדפסות תלת מימד גדולות ניתן ליצור אותיות תלת מימד בגודל עד 120 ס"מ ובקוטר של 106 ס"מ, את האותיות ניתן לייצר ממגוון חומרי גלם איכותיים ועמידים בפני פגעי מזג האוויר. ניתן לייצר אותיות תלת מימד בשלל גוונים לפי בחירה ובהתאם לצבעי הלוגו והמותג, אפשר לשלב תאורה פנימית חסכונית בתוך האותיות כך שהעסק יראה היטב גם בשעות הערב והלילה וגם בימים חורפיים וחשוכים.

בנוסף, באמצעות מדפסת תלת מימד ניתן להדפיס מודלים במגוון גדלים וגוונים, בהתאם לצרכי בית העסק, לדוגמה, ניתן להדפיס ספל קפה עבור בתי קפה, המבורגר בתלת מימד הדומה לדבר האמיתי עבור רשת המבורגרים וכו'. את השלט ניתן להאיר באמצעות התקנת גופי תאורה חבויים בפנים, או בעזרת תאורה חיצונית כמו פרוז'קטורים חזקים, ניתן להוסיף מנוע כדי ליצור אפקט של תנועה. חשוב לציין כי ניתן להדפיס מודלים בתלת מימד מחומרי גלם שונים, חלקם שקופים וחלקם אטומים למעבר אור, בהתאם לצרכי הלקוח ובהתאם למיקום השלט ותנאי האקלים באזור.

שלט אותיות תלת מימד

עיצוב בהתאמה אישית לבית העסק

שלטים בתלת מימד מושכים את תשומת הלב בגלל העיצוב המרשים והייחודי. יצירת מודל תלת מימדי לצרכי מיתוג העסק זולה יותר בהשוואה לפתרונות שילוט אחרים הקיימים בשוק, אך יתרה מכך, שלט תלת מימד בולט יותר וניתן להתאימו באופן מושלם לצרכי העסק. כדאי לדעת כי ניתן להדפיס אותיות תלת מימד במגוון גדלים ובשלל צבעים לפי בחירה, את האותיות מייצרים מחומרי גלם איכותיים ברמת גימור גבוהה ובדיוק רב. כמו כן, ניתן להדפיס מודלים בתלת מימד כמו לוגו של החברה, מוצרים שונים, לדוגמה מכשיר נייד עבור בית עסק המתמחה בתיקון ומכירת טאבלטים וסמארטפונים. במידה והשלט ניזוק קל לתקן אותו ואין צורך להחליפו, יתרון נוסף מדוע לבחור במודלים תלת מימדיים עבור שלטים.       

 

רוצים לשמוע עוד? צלצלו אלינו לייעוץ וקביעת פגישה- 03-5442280