ייצור שלטים בתדהר

 

ייצור שלטים בתדהר – שילוט איכותי למיטב החברות בארץ

שילוט איכותי הוא לא רק תוספת חשובה לכל עסק, אלא משמש כפנים של העסק. הדבר הראשון אותו רואים הלקוחות שמתקרבי לבית העסק שלכם, גם מקרוב וגם מרחוק. בין שילוט מואר, שילוט פנים איכותי, שילוט עם אותיות תלת מימד ועוד, אנחנו בתדהר מספקים למיטב החברות והעסקים בכל רחבי הארץ שילוט איכותי ועמיד, שנראה מרחוק, מוכר וממותג.

אילו סוגי שלטים תוכלו למצוא אצלנו?

אנחנו בתדהר מספקים שילוט לעסקים, לפנים העסק ולחוץ, לחברות ובתי עסק בכל רחבי הארץ. בין סוגי השלטים הפופולריים ביותר שאנחנו מייצרים תמצאו שילוט מואר ע"י לדים שמורכב עם תאורה מיוחדת ומוארת.

שילוט מואר גורם לכל אחד לראות אותך מרחוק, להכיר את העסק שלך ואת המיתוג שלו עוד לפני שהרגל דרכה בתוך החנות או בתוך המשרד שלך. השילוט מורכב מנורות לד איכותיות ומעוצב לפי המיתוג של החברה.

שלטי פח הוא אופציה מעולה לכל מי שרוצה ליצור שלטי הכוונה מסביב לעסק וגם בתוכו. השילוט מודפס באמצעות מכשור איכותי שגורם לצבעים לבלוט ולגרפיקה להיות מדויקת.

באמצעות השימוש בשלטי פריימלס אפשר לשנות בכל פעם את הפרסום, לכוון אותו לפי קמפיינים או קהלי יעד שונים ולחסוך כך בעלויות השילוט שלכם.

שלטי פריימלס הינם מתקנים המבוססים על שילובים של פרופילי אלומיניום, בגדלים שונים, שעוצבו בשיטה מתוחכמת, אשר למסגרתם מתחבר בד מודפס ע"י פס סיליקון התפור באופן מדויק ומוכנס לפרופיל וניתן להחלפה קלה ומהירה. הבד מודפס בשיטת הסובלימציה באיכות הגבוהה ביותר שקיימת.

                        שלט_חניה_1     דפוס דיגיטלי

למה דווקא תדהר תעשיות שלטים בע"מ?

-במשך שנים אנחנו מלווים את החברות המובילות בישראל, את המותגים הבינלאומיים והישראלים המוכרים לכולכם, בהפקת שילוט לעסקים שכולכם מכירים.

-בכל מקום בארץ תוכלו לראות את העבודות שלנו ולהתרשם מאיכות ההפקה, מהדיוק ומההדפסה האיכותית.

-הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מיומנים, שצברו במשך השנים ניסיון רב במיתוג, והפקת שלטים לכל תחום.

-יחד אנחנו מלווים אתכם צעד אחר צעד בדרך להפקת שלטים איכותיים, עמידים ובלתי נשכחים שכל לקוח יזכור.

-השירות שלנו ניתן בהתאמה אישית לצרכי הלקוח, לפי שיקולי התקציב ולפי הצרכים הגרפיים שלכם. כך אנחנו מבטיחים שכל שלט שיופק יקלע בול למטרה שלו.

מעוניין בהצעת מחיר לשילוט בולט עבור העסק? צרו קשר דרך האתר
או בטלפון מספר 03-5442280

      חיפוי אלומיניום אלקובונד       IMG_1761       שלטי פח - שלמה סיקסט