טיפים לבחירת שלט לעסק

 

טיפים לבחירת שלט לעסק

בעולם המהיר שבו אנו חיים יש כל כך הרבה גירויים חזותיים, כך שכל בעל עסק מבין שהצגה פשוטה של שם המותג או המשרד על גבי שלט בנקודה כלשהי לא תמיד תעשה את העבודה. המוח של כולנו מבצע כיום עבודה מאומצת של סינון מידע המגיע אליו באמצעות כל החושים, ועל מנת ששלט "יתפוס את העין" במלוא מובן המילה, יש להקדיש לא מעט תשומת לב לנושאים שונים בהקשר של עיצוב, ייצור, מיקום של השלט ועוד פרטים קטנים, שההקפדה עליהם עשויה להיות הגורם המפריד בין שלט שנחרט בזיכרון, לבין אחד ששוכחים מיד לאחר הרגע בו חולפים לידו. לפניכם מספר טיפים שיקלו עליכם את מלאכת בחירת השלט המושלם עבור העסק שלכם.

עיצוב – זה שם המשחק

המשימה החשובה ביותר שעומדת בפניכם בעת ייצור השלט היא מציאת העיצוב המושלם עבורו. צעד זה דורש מומחה מיומן בתחום, המסוגל להעביר בצורה הנכונה את הרעיון של בית העסק באמצעות מספר אלמנטים חזותיים. נדרשת הרמוניה בין סגנון העיצוב, המסר שאתם רוצים להעביר והמהות של העבודה או של השירות אותם מבצע בית העסק. מעצב מיומן מסוגל לקלוט את כל אלה במסגרת שיחה ומתן הנחיות. על מנת להתרשם בצורה יסודית מעבודתו של המעצב, כדאי לראות את תיק העבודות שלו ושלטים שעיצב בעבר. גיוון ויכולת לעצב שלט לבתי עסק בתחום שלכם בהחלט יעידו לטובתו.

שילוט מואר בכנסים וחנויות

שלטים שונים לצרכים שונים

ראוי לציין כי פעמים רבות יש צורך בהדפסת מספר שלטים למטרות שונות. לדוגמא, כשבוחרים שלט למקום לכנסים – הוא שונה משלט בכניסה למשרד שלכם, משום שעליו לבלוט ביחס לשלטים נוספים באותו התחום, וגם לשדר את המסר הדרוש לכם בצורה ישירה וברורה.

מהו הסגנון שלכם?

בחירת שלט מתאים היא למעשה הבחירה של הסגנון שלכם. אם אתם עובדים "כמו פעם" ומציעים את כל הטוב שהיה בימים עברו, מסר זה צריך להיות מועבר בשלט. לחלופין, אם אתם מעדיפים להיות החדשניים והבולטים ביותר בתחום – גם זה צריך להיות מובן במבט ראשון בשלט.

הדפסה איכותית – לגימור מושלם

אפשרויות הדפסת השלטים כיום מציעות גם כן מגוון רחב ביותר של אפשרויות שיציגו את בית העסק שלכם בצורה המחמיאה והטובה ביותר. כך, ניתן לבצע הדפסה נפרדת של אותיות תלת-ממדיות, או הדפסת שלטי ניאון שכיום הפכו לתופעה מוכרת, ואפילו מעט מיושנת. בחירת סוג ההדפסה מהווה אמירה חשובה על בית העסק שלכם, בדומה לסגנון הנהוג כשבוחרים שלט למקום לכנסים ולכל מטרה אחרת – כשילוט המוביל את המבקרים שלכם למשרד או פרסומת גדולה באזור בו מתגורר קהל היעד שלכם. בחירה סגנונית של העיצוב ובחירה של סוג ההדפסה צריכות ללכת יד ביד, על מנת ליצור מוצר איכותי ואחיד שתמיד משיג את כל המטרות שאתם מציבים לעצמכם.

אם תשימו לב לכל המאפיינים החשובים האלה – תוכלו ליצור את השלט שעונה לכל הדרישות הקפדניות של עולם העסקים המודרני.