חיתוך אותיות בלייזר לשלטי אותיות בולטות

חיתוך אותיות בלייזר לשלטי אותיות בולטות

אחד האלמנטים החשובים ביותר למיתוג העסק הוא השילוט שאתם בוחרים לשים מחוץ, בכניסה או בתוך העסק שלכם. על השלט להיות מעוצב בהתאם למיתוג החברה שלכם – באותם הצבעים, באותיות הזהות באופן מדויק לאלה של החברה והמותג ובאותו הקונספט הכללי של העיצוב.

תדהר תעשיות שלטים בע"מ היא חברה לעיצוב שלטים ואותיות, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח. הניסיון הרב שצברנו לאורך השנים מאפשר לנו להציג בפניכם קטלוג נרחב של שלל אפשרויות עיצוב של שילוט לעסק שלכם.
כמובן שאם יש לכם עיצוב מוכן – אנו נוציא אותו לפועל באופן מדויק.

 

חיתוך אותיות בולטות בלייזר זה אנחנו

בתדהר תעשיות שלטים בע"מ, אנו מאמינים באיכות גבוהה ובשירות לקוחות ללא פשרות.
אנו מבצעים חיתוך אותיות בלייזר, על מנת להגיע לרמת דיוק הגבוהה ביותר שאפשר, כך שהלקוח שלנו יקבל בדיוק את מה שראה בשלב התכנון של עיצוב השלט שלו. יכול להיות לכם עיצוב מושקע ומקצועי לשלט אבל אם הביצוע שלו לא יהיה מושלם, מה זה שווה?
לכן, בתדהר אנו מקפידים על מיומנות ורמת ביצוע באיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. 

 

מגוון דוגמאות וסגנונות עיצוב לאותיות בולטות

בין לקוחותינו תוכלו להתרשם מחברות מוכרות מאוד שקיבלו מאתנו עיצובים מקצועיים ומושקעים – שלמה סיקסט, דיזל, ד"ר גב, הום סנטר, זר פור יו, נטוצ'י, קופיז וטוייז אר אס, הם רק חלק מהלקוחות המרוצים שלנו – כמובן שכל אחד מהם בחר בעיצוב שונה – בולט, זוהר, מחוץ לעסק או בתוך העסק – אתם מוזמנים להתרשם ממגוון העיצובים שביצענו כאן באתר. כפי שכבר ציינו, אנו מבצעים כל סגנון ועיצוב שתבחרו, כאשר אפשר גם לשלב תאורה בתוך האותיות או השלט להשגת מראה זוהר ואטרקטיבי.

רוצים לחדש את השילוט לעסק? פתחתם עסק חדש? אל תתפשרו על האיכות!

קבלו ייעוץ מקצועי באשר לעיצוב, לשלט ולסגנון שמתאים לעסק שלכם ויחד נשלט לכם את העסק, בהתאמה מושלמת לאופי החברה והמותג שלכם – כי השלט לעסק הוא הפנים שמזמינות את הלקוחות שלכם פנימה.

צרו קשר עכשיו עם תדהר תעשיות שלטים בע"מ בטלפון 03-5442280 או השאירו פרטים כאן באתר