חיפוי אלומיניום – פתרון יצירתי לפרסום העסק שלך!

חיפוי אלומיניום לפרסום 

אם העסק או החברה שלכם ממוקמים במבנה אשר דורש שיפוץ רציני ואתם מעוניינים לפרסם אותו וליצור חשיפה בקרב הציבור, תוכלו לתפוס שתי ציפורים במכה ולהשתמש בחיפוי אלומיניום. חיפוי מבנים עם שלט פרסום גדול, יחסוך לכם שיפוץ, צביעה ויסייע לכם לשווק את שירותיכם. חיפוי מבנים מתבצע באמצעות חומרים איכותיים ומעניק למבנה מראה משופר ופרסום בולט ומשמעותי לעסק.  

לקטלוג שלטי פח ואלקובנד

חברת תדהר מומחים בייצור שלטים 

אם אתם מעוניינים לשווק את העסק או החברה שלכם באמצעות חיפוי אלומיניום, פנו אלינו לייעוץ לגבי התהליך. עובדי החברה הוותיקים של תדהר שלטים, יבחרו את החומרים האיכותיים ביותר, ישתמשו במכשירים מקצועיים, ישקיעו מחשבה ואנרגיה בתכנון השלט, ייצרו את השלט במקצועיות ויתקינו אותו.

קשה לפספס אתכם

חיפוי אלומיניום יסייע לכם לפרסם את העסק ולהגיע לחשיפה נרחבת בקרב הציבור. חיפוי המבנים ימשוך את תשומת לבם של העוברים והשבים, יעורר את סקרנותם ויגרום להם לרכוש את המוצרים. נוסף על כך, חיפוי אלומיניום היא דרך פרסום חסכונית ולא יקרה יחסית לשילוט חוצות,  והוא יסתיר את הקיר הלא אסתטי של בית העסק שלכם ויחסוך לכם שיפוץ וצביעה.

לגלריית שלטי הכוונה לחץ

חיפוי אלומיניום יתאים לכל בעל עסק אשר מעוניין לפרסם את מוצריו ושירותיו ומשכיר משרד או חנות במבנה אשר דורש שיפוץ. חיפוי המבנים יתאים למגוון מבנים: כמו למשל מבנים ציבוריים, מבני תעשייה, משרדים ועוד.

צוות תדהר ישמח לספק לכם שירות בתחום המיתוג, השילוט והפרסום. אם אתם מעוניינים לקבל שירות, תוכלו לצור קשר בטלפון מספר – 03-5442280.

חיפוי אלומיניום אלקובונד