הקו בין דפוס לחברת שלטים

 

הקו בין דפוס לחברת שלטים

מה כדאי? מה יותר מומלץ בשביל העסק שלכם? שלטים, פוסטרים, פליירים, שקיות ממותגות? איפה כדאי יותר להדפיס את אשר תבחרו, חברת שילוט, בית דפוס? מה ההבדלים ביינם ומה היתרונות של כל אחת מהחברות?

בשביל לעמוד על ההבדלים בין בתי דפוס ליצרני שלטים נצטרך לראות מה כל אחת מסוגי החברות מציעות ואיך התוצר הסופי מתאים לחברה שלכם ולמה. 

חברת שלטים

חברת שילוט כשמה כן היא, הינה חברה המתמחה בשלטים, מה שנקרא, הדפסת שלטים. לעתים חברה שכזו תכלול בתוכה גם הדפסות של מוצרים שונים אחרים, אך לרוב המיקוד הוא השילוט.

הסיבה להדפסת שלט היא ברורה, שיראו אתכם, שידעו על קיומכם.

יש לכם בית עסק, משרד, העסק ממוקם על הרחוב או בתוך קניון ואו בבית משרדים, אתם רוצים שיראו אתכם. שלט נכון מקנה שני יתרונות ברורים, האחד פרסום והשני כיוון, שלט שאומר בעצם ״אנחנו נמצאים כאן, בואו והיכנסו!״ שלט שמצביע על מיתוג נכון, עם הצבעים הנכונים ולוגו נכון, כזה ששובה את העין.

לפני שתעלו שלט אל על, מעל החנות או המשרד, תצטרכו יעוץ לגבי אסטרטגיית שיווקית, איזה שלט יתאים, צבעים, לוגו, איך השלט מאפיין את בית העסק? לאחר מכן אישור תלייה של השלט מצד העירייה, או מצד המתחם בו העסק נמצא.

חברת יצרני שלטים תעזור לכם גם במיתוג, גם בהכוונה (איך כדאי לתלות את השלט? כדי שיראו אותו מכיוונים שונים, מה הגובה? וכן הלאה) וכמובן גם תלייה של השלט באשר הוא.

בית דפוס

בתי דפוס מגוונים יותר מבחינת סוג הפעילות שהם מציעים מכיוון שהם פועלים בחזיתות שונות ולעתים אף נותנים שירות של הדפסת שלטים. בדרך כלל בית דפוס יעסקו בהדפסת מוצרים שונים כמו פליירים, דגלים פוסטרים, חוברות, שמשוניות, הדפסה על בד, מעטפות, לוחות שנה ועוד, דרך פרינטפיקס תמצא בתי דפוס המבצעים את כל העבודות הנ"ל.

  

ההבדלים בין בתי דפוס ליצרני שלטים

לפי הדברים המצוינים לעיל ניתן להסיק מספר הבדלים עיקריים בין חברת שילוט לבית דפוס, לפני שנתחיל רצוי לציין שההבדלים הם בערבון מוגבל ויש יוצאי דופן, לעתים הפעילויות של החברות יהיו מקבילות, אבל בדרך כלל לא.

חברות שילוט בדרך כלל מדפיסות מוצר נייח, שלטים נתלים ומוצגים במצב סטטי ולא זזים, לעומת פליירים ואו שקיות מודפסות שחברות דפוס מציעות שניתן לשנע אותם.

מה שזה אומר שאת השלט רואים במתחם אחד בלבד, קניון, בניין משרדים, לעומת ההדפסות הקטנות יותר שניתן לראותן במקומות שונים.

שלט בולט, ניצב או תלוי בגאון ונוכח, לעומת הדפסות קטנות שלעתים מתעלמים מהן.

בית דפוס מדפיס מוצרים שונים כולל הדפסת דיגיטלי והמוצרים מגוונים, כאמור לעתים גם שלטים לעומת שחברת שילוט לרוב מתעסקת בשלטים בלבד.

חברת שילוט בדרך כלל תעזור לכם בהתקנה השלט הרצוי ואף באפיונו ומיתוגו.