ההבדלים בין שלטי נאון לשלטי לד אלקטרוניים

אם אתם מחפשים שלטים לעסק ומתלבטים בין סוגי השלטים השונים, הגעתם למקום הנכון. המומחים של תדהר תעשיות שלטים יעשו לכם סדר בבלגן ויעזרו לכם להכיר את סוגי השלטים השונים מקרוב. האם לבחור בשלטי ניאון או אולי דווקא שלטי לד אלקטרוניים? הנה ההבדלים בין שני השלטים האלו.

שלטי ניאון

מבין כל סוגי השלטים שלטי ניאון הם אלו שאנחנו רואים כמעט בכל פינה ובכל מקום. ההרכב של השלטים האלו הוא פשוט, הם מורכבים מצינור שקוף שבתוכו מאירות נורות ניאון קטנות. הנורות והצינורות מסודרות לפי העיצוב של האותיות, התמונה או הסמל וכך נוצר שלט מואר ובולט בשטח. שלטי ניאון מוארים בחשכה ולכן יוצרים נראות של בית העסק מרחוק גם כאשר יש חושך בחוץ. בניגוד לשלטי לד או שלטים אלקטרוניים, הם סטטיים ואי אפשר לשנות אותם ולהחליף את התצוגה בהם.

 מסך פרסום אלקטרוני          שלטים מעוצבים לעסקים

שלטי לד אלקטרוניים

שלטי לד הם למעשה מסכי לד בגדלים שונים. המסכים האלו נחשבים איכותיים מאד בגלל שפע הצבעים שהם יכולים להקרין בקלות. על מסך הלד אפשר להקרין כל דבר – מלוגו החברה דרך תמונה ועד לכיתוב כלשהו, בהתאם לצורך.

היתרון המשמעותי של שלט לדים על פני שלטים אחרים היא העובדה שאפשר לשנות ולהתאים כל הזמן את הכיתוב או התמונה המוצגים על גבי המסך לפי הצורך. אפשר להקרין קמפיין, לשנות את המיתוג של החברה או לעשות כל דבר אחר מבלי להשקיע כסף נוסף על שילוט אחר. רוכשים שלטי לד פעם אחת ואחר כך מחליפים את הכיתוב או הפרטים לפי הצורך.

שלטים אלקטרוניים הם שלטים שמבוססים על תאורת לד שמאירה את תוכן השלט. השילוט הוא דינמי ויכול לנוע על הצג, להידלק בגוונים וצבעים שונים או להשתנות לפי הצורך. שילוט אלקטרוני מתאים למי שרוצה ליצור שלט דינמי שיש לו תזוזה ולכן הוא מושך את העין, אך כזה שגם נראה מרחוק בזכות תאורה בולטת, צבעוניות ועיצוב.

תדהר שלטים מזמינים אתכם לבחור את השלט הכי טוב לעסק שלכם

בכל הקשור להזמנת שלטים לבית העסק שלכם, לא כדאי להתפשר על איכות. בין אם אתם מחפשים שלטי ניאון איכותיים, שלטי לד מתקדמים ושלטים אלקטרוניים בגדלים שונים, כדאי לפנות למי שיש לו מוניטין, ותק וניסיון בתחום. כדאי לפנות לתדהר שלטים.

בתדהר תעשיות שלטים מחכה לכם צוות מסור ומנוסה שיעזור לכם למצוא את השלט הטוב ביותר לעסק שלכם – כדי שאף אחד לא יוכל לפספס אתכם. 

צוות תדהר ישמח לסייע לכם בתחום המיתוג, השילוט והפרסום! צרו עמנו קשר במספר: 03-5442280