הדפסת שלטי חוצות

 

שלט חוצות שמתפרש על פני בניין גדול, שעומד מעל צומת מרכזית, שסוחף אליו מביטים מכל מי שעובר מתחתיו, הוא אמצעי מוכר לפרסום ושיווק של כל שירות או מוצר. חברות אופנה, מותגי יוקרה, תכשיטים, מזון, שתייה ותיירות, כל אלו הם רק חלק מהנושאים שראינו נפרשים על פני שלטי חוצות במרכז הארץ ובאיזורים אחרים.

היתרונות של שילוט חוצות לא נגמרים בחשיפה!

כל מומחה לתחום של פרסום ומיתוג יספר לכם שיש אינספור דרכים לשווק ולפרסם את העסק, בין היתר אינטרנט, עיתונות, קמפיינים בטלוויזיה או ברדיו וכדומה. פרסום חוצות הוא אמנם לא דבר מודולרי שמשתנה מדי שעה או דקה כמו סטטוס בפייסבוק או תגובה של גולש, אבל הוא מגיע להמון אנשים במינימום זמן.

הצבת שילוט חוצות בכל צומת מרכזית בתל אביב, על בניין שממוקם באיזור מהותי וחשוף או אפילו במרכז העיר, מוביל אלפי ואפילו עשרות אלפי אנשים לראות את הפרסום שלכם בכל יום. העלות של הקמת פרסום חוצות היא יחסית נמוכה אל מול קמפיין בטלוויזיה או קמפיין גדול בעיתונות, ואין צורך לתחזק את הפרסום על בסיס קבוע – לפרסם שוב מודעה, לכתוב סטטוס, לקנות דקות שידור. מציבים את השלט לתקופה מסוימת ושוכחים שהוא עושה עבורנו שירות מעולה.

למעבר לשלטי הכוונה לחצו

העיצוב חשוב להעברת המסר!

אסור לשכוח, גם שילוט חוצות שממוקם במקום אסטרטגי יכול לאכזב בכיבוש המטרה. הכל טמון בשילוב בין המסר השיווקי הנכון ובין העיצוב הנכון. כשמכונית עוברת ליד פרסום חוצות גדול, האנשים שיושבים בה יכולים להיות עסוקים באינספור דברים – השילוט חייב להיות בולט לעין, מעניין, מעורר תהייה ושאלות ובעיקר מגרה לעשות פעולה כלשהי – ליצור קשר, לעצור במקום מסויים ולקנות את המוצר או כל פעולה אחרת שתועיל למפרסם.

מומלץ לעבוד עם חברה איכותית ומקצועית המתמחה בתחום של הדפסת שלטים גדולים וקטנים, בעלת ניסיון רב בנושא של פרסום או מיתוג עסק בתחומים שונים ולא להתפשר על העיצוב, הצבעים, הצילום וההדפסה לרגע. השלט שלכם עומד להיות חשוף לאלפי אנשים.

תדהר שלטים – המומחים בשילוט חוצות אפקטיבי!

כל חברה רוצה לגלות בוקר אחד שהטלפונים במשרדים לא מפסיקים לצלצל בעקבות פרסום אפקטיבי – שילוט חוצות יקרב כל חברה וכל עסק אל החלום המתוק הזה. מה שאתם צריכים לצדכם היא חברה מקצועית, עם צוות עמוס בניסיון וידע בתחום הפרסום והשילוט.

תדהר שלטים היא אחת החברות הותיקות בארץ בתחום שילוט החוצות ושילוט בכלל. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח כדי ליצור את הקמפיין המוצלח ביותר, במיקום הטוב ביותר ועם העיצוב הכי מושך לעין, כדי ליצור עבורך את ההזדמנות להרוויח מהפרסום. הצוות שלנו דואג שכל תהליך העבודה יהיה יעיל, מהיר ואפקטיבי עם מינימום שאלות פתוחות.

אנחנו מציעים הדפסת שלטים באיכות מעולה, עמידים בכל מזג אוויר ומוכנים במינימום זמן – הכל כדי שאתם תוכלו להנות מהתוצאות הטובות ביותר בכל קמפיין.

להזמנת שלטי חוצות לצמתים מרכזיים , לביניניים ואיזורים מרכזיים נוספים חייגו אל תדהר תעשיות שלטים: 03-5442280

 הדפסת שלטי חוצות