הדפסות שלטים למיתוג וחשיפה

במציאות הכלכלית הנוכחית ולאור התחרות הגבוהה בין בתי עסק, כל חברה חייבת למתג את עצמה וליצור נוכחות מרשימה על מנת למשוך לקוחות פוטנציאליים. שילוט לעסקים עונה על הצורך הקיים לחיזוק המותג ולחשיפה רחבה. יש מגוון פתרונות לשילוט העסק – בין היתר הדפסת שלטי חוצות, שלטים מוארים עם דפוס, מדבקות לרכבי החברה ועיטוף שלהם, שלטי הכוונה, טוטמים, דגלים, באנרים, מדבקות לחלון ועוד. באמצעות הדפסות שלטים ניתן לפרסם את העסק ולהבליט אותו כדי שלקוחות יוכלו למצוא בקלות את המקום וכדי למשוך לקוחות הנמצאים בסביבה.

פרסום יעיל ואפקטיבי של בית העסק

הדפסת שלטים לעסקים נועדה בראש ובראשונה לצרכי מיתוג ולחשיפת העסק ביעילות. עם זאת, לנוכח התחרות הגבוהה בכל ענפי התעשייה והמסחר, חשוב לבחור באמצעי שילוט ובהדפסות מקוריות המושכים את תשומת הלב והתורמים לנראות גבוהה. כיום, ניתן באמצעות מדפסת תלת מימד להדפיס שלטים לעסקים במראה ייחודי ושובר מוסכמות. באמצעות המדפסת ניתן להדפיס אותיות בתלת מימד בכל גודל, עיצוב, גוון וצורה. האותיות מודפסות מחומר פולימרי חזק ועמיד, וניתן לתכנן אותיות עם תאורה פנימית. כמו כן, ניתן לתכנן שלטים ולעצב אותם בתלת מימד בהתאם לצרכי בית העסק, כאשר חשוב להדגיש כי עלות הדפסת השלטים בתלת מימד לרוב נמוכה יותר בהשוואה לשיטות המסורתיות לייצור שלטים לעסקים ולהדפסתם.

סוגי שלטים לעסקים

כאמור, יש מגוון פתרונות ואמצעי שילוט לעסקים, ביניהם אותיות בתלת מימד עם תאורה פנימית או חיצונית, מתקני תצוגה עם דפוס דיגיטלי באיכות גבוהה, מוצרי דפוס דיגיטלי כמו מדבקות, באנרים ודגלים, אמצעי פרסום ושילוט פנים, עמודי הכוונה מפח או מאלומיניום עם דפוס דיגיטלי, שלטי פח בכל גודל עליהם מדביקים מדבקות ויניל או תולים שמשונית, שלטים מוארים וכיוצא בזה.

כיום ניתן לראות עסקים רבים הבוחרים בשלטים משולבים בהדפסות תלת מימד, כמו אותיות תלת מימד בעיצוב מרהיב וחדשני עם אפשרות לתאורה פנימית, למשל. ראוי לציין כי שלטים המשולבים בתלת מימד מושכים את תשומת הלב בגלל המראה המקורי והמרשים שלהם, כאשר שלט מואר תורם לנראות גבוהה גם בשעות החשיכה, לכן תנועת הלקוחות רק הולכת וגוברת.

שילוט דיגיטלי למשרדים

שלטים בתלת מימד

כמעט לכל אחד יש מדפסת בבית ובעסק, לכן חשוב לדעת כי מדפסת תלת מימד אינה מדפסת רגילה. לאחר תכנון השלט בתוכנה ייעודית לתלת מימד, מזריקים למדפסת החדשה והמתקדמת חומר פולימרי המתקשה במהירות. התוצאה מרשימה ביותר וניתן להגיע לדיוק רב, ולמעשה שלטים בתלת מימד נחשבים ליעילים ולאפקטיביים ביותר, מאחר שהם מספקים נוכחות מרשימה ומחזקים את המותג.

ניתן לייצר שלטים בתלת מימד כמעט בכל גודל ובכל גוון, השלט מיוצר מחומרים קשיחים ועמידים בפני פגעי מזג האוויר. השימוש במדפסות תלת מימד לצרכי ייצור שלטים לעסקים רק הולך וגובר בזכות היתרונות הרבים, לרבות מחיר משתלם יותר, עמידות גבוהה וגמישות מבחינת עיצוב השלט והתאמתו לצרכי המותג.