דפוס דיגיטלי לעיצוב משרדים

כשאנחנו חושבים על משרד סטנדרטי אנחנו בדרך כלל מדמיינים חלל משעמם, עמוס ברהיטים משרדיים שגרתיים, עם כמה תמונות או פוסטרים שנתלו שם לפני שנים והיום מעלים אבק. המראה הזה היה אולי רלוונטי לשנים קודמות, אבל לאחרונה יש שינוי בתחום עיצוב המשרדים ואנחנו רואים יותר ויותר משרדים שהופכים ממותגים, מדוייקים ולא שגרתיים בעיצוב שלהם. חלק גדול בעיצוב המשרד כיום הוא מיתוג, שנוצר באמצעות שילוט דיגיטלי למשרד.

לקטלוג דפוס דיגיטלי למשרד

מהו דפוס דיגיטלי?

מהפכת הדפוס הדיגיטלי יצרה אצל כולנו את האפשרות להדפיס בקלות פריטי דפוס דרך מערכת ממוחשבת. תוכנות גרפיות שיוצרות את העיצוב הנחוץ לנו מעבירות את העבודה אל מדפסות משוכללות שמדפיסות הדפסי צבע מדוייקים ואיכותיים. הדפוס הדיגיטלי מציע הדפסה של שלטים למשרד ולעסקים בכלל, חומרי מיתוג וקידום מכירות, פריטי עיצוב לבית ועוד מגוון גדול של מוצרים, שהכל מודפס בעלות נמוכה ובמינימום זמן.

שילוט דיגיטלי – פתרון ממותג לכל משרד

שלטים לעסקים שמודפסים כיום הם לא רק שלטי הכוונה ושלטים חיצוניים. אפשר ליצור שילוט דיגיטלי ממותג שישתלב בעיצוב של המשרד מבפנים ומבחוץ. השילוט הממותג יכול לכלול את המסר השיווקי של המקום, מוטו החברה, תמונות של מוצרים או כל מסר אחר שאתם רוצים להעביר למי שנכנס אל המשרד שלכם בדרך כלל. ההדפסה באמצעות דפוס דיגיטלי היא מהירה וזולה, ולכן אפשר להתאים את השילוט לפי הקמפיין של הרגע ולשמור על מיתוג מעודכן ונכון.

למעבר לקטלוג שלטים לעסקים 

קבלו טיפים לעיצוב משרדים באמצעות דפוס דיגיטלי:

  • צרו בכניסה קולאז' של הדפסים שכוללים את סיסמאות המוטו של החברה, או את המוצרים הנבחרים שלה.
  • הקפידו לשמור על עיצוב אחיד ותואם לכל השלטים שאתם יוצרים.
  • הזמינו שלטים למשרד שתואמים את המיתוג של החברה, הלוגו והצבעים השולטים בו.
  • אל תעמיסו – הציגו את השלטים במקומות בולטים במשרד ואל תבלבלו ותעמיסו על העין.
  • עיבדו עם מעצב גרפי ואפילו עם מומחה למיתוג שיוכל ליצור עבורכם את השילוט המתאים לעסק.

הדבר הכי חשוב בבחירת שלטים למשרד ולכל בית עסק הוא לבחור בית דפוס דיגיטלי איכותי ומקצועי. חשוב לבחור במקום שתוכלו לעבוד איתו בשיתוף פעולה כדי ליצור את העיצוב שמתאים ביותר לאופי העסק שלכם ולדרישות שלכם מבחינה שיווקית.

חברת תדהר תעשיות שלטים מזמינה אתכם להנות מהצעות מפתות ומשתלמות ליצירת שלטים לעסקים ולמשרדים ועיצוב דיגיטלי למשרד. בואו להנות מעיצוב יפיפה, הדפסה איכותית ומקצועית, התאמה אישית ומחירים אטרקטיביים בלי תחרות ובלי פשרות.  לפרטים נוספים צרו קשר במספר : 03-5442280