עיצוב ביתנים לתערוכות

הביתן הבא שלכם בתערוכה הנחשקת או בכנס המפורסם אמורים לבלוט בשטח ולהביא אליכם את האנשים שמסתובבים במקום, מתעניינים ובאים לבקש מידע או לראות את המוצר.  בניית ביתנים לתערוכות ולכנסים הוא אחד מהשירותים הרבים שמציעה חברת תדהר שילוט ומדובר באמנות ששמורה למקצוענים שמבינים איך להפוך מיתוג לעסקים למשהו נגיש ומושך לעין.

תהליך בניית הביתנים לתערוכה או לכנס

בניית ביתן בתערוכה או בכנס כוללים מיתוג של בית העסק כך שהמראה שיתקבל יהיה אחיד ואסתטי לעין והמסר השיווקי יהיה מובן לכולם. זה כולל יצירת שילוט מתאים שימשוך את העין ויוביל את הקהל אל המקום. שלטי תצוגה בתערוכות ובכנסים יכולים להיות גדולים, קטנים, מוארים, צבעוניים או סולידיים – הכל תלוי במסר שאתם רוצים להעביר לקהל הרחב שמגיע למקום. הרעיון המרכזי הוא ליצור ביתן שהוא כבוד לבית העסק, שיש בו חדשנות ועניין ושהוא יכול למשוך אליו קהל מתעניינים רב ככל האפשר.

מה לבסוף המותג רוצה להציג בביתן

בין אם מדובר בתצוגת מוצרים או הצבת שלטי תצוגה לחנויות מסוגים שונים, כל פרט ופרט שאתם מכניסים לביתן שלכם צריך להיות מחושב. כל מי שמתמחה בתחום של מיתוג לעסקים יאמר לכם שהתוצאות נמדדות בפרטים הקטנים. מסיבה זו לא כדאי לוותר על גוף מקצועי ואמין, שיוכל ללוות אתכם ולבנות עבורכם את הביתן המושלם. בתדהר שלטים מלווים אתכם משלב הרעיון דרך מיתוג עסקי איכותי ועד לייצור והתקנת מתקני תצוגה בתערוכות ובכנסים בכל רחבי הארץ. כל מה שאתם צריכים כדי שהמוצר או השירות שלכם יבלטו בין כל השאר.

לפרטים נוספים והזמנות ביתנים לתערוכות ולכנסים חייגו אל תדהר תעשיות שלטים במספר : 03-5442280

או השאירו פרטים  ונחזור אלייכם בהקדם. 

שם דואר אלקטרוני טלפון

27       28        29