ארגזי תאורה לדים

כלי שיווק חזק לעסק – ארגזי תאורה לדים

ארגזי תאורה הם כלי שיווקי אפקטיבי מאוד, ובהתאם ניתן למצוא אותו בשלל חנויות ובתי עסק. כשהתאורה הנבחרת לארגז מבוססת על לדים מתווספת לנוכחות הבולטת ולרושם הנכון גם יעילות אנרגטית גבוהה ובסך הכל אתם נהנים ממקסימום תועלת במינימום מחיר.

חברת תדהר תעשיות שלטים בע"מ מספקת ארגזי תאורה ומגוון פתרונות שילוט  – צרו קשר בטלפון 03-5442280 או השאירו פרטים כאן ונשמח לתת לכם מענה מקצועי.

 

מהם ארגזי תאורה?

ארגזי תאורה הם סוג ספציפי של שילוט שמטבעו מושך מקסימום תשומת לב, ולא סתם תשומת לב אלא את תשומת הלב הרצויה מבחינת בעל העסק. סיבה אחת לכך שהנוכחות של ארגזי התאורה כה מובהקת היא היותם תלת ממדיים ועל כן בולטים במיוחד, הסיבה השנייה היא התאורה שמכוונת זרקור מחמיא מאוד אל השלט ואל המסרים שמועברים בו, ועוד סיבה היא הסינרגיה בין כל מרכיבי ארגז התאורה.

איך להבטיח מקסימום נראות ומקסימום תועלת?

חשוב מאוד להזמין ארגזי תאורה לדים רק אצל יצרנים מנוסים ומיומנים בכך – אנחנו בתדהר שלטים עוסקים בתחום פתרונות השילוט מזה למעלה מ-40 שנה, מקפידים להצטייד במכונות המתקדמות ביותר שיש וכשלוקחים בחשבון גם את הידע המקצועי רחב ההיקף שלנו, אין פלא שהתוצאה היא תמיד שילוט שמתאים בדיוק לצרכים שלכם ולהעדפות שלכם. במידת הצורך נשמח גם לסייע לכם להבין מהו גודל הארגז הנכון עבורכם בהתאם למטרה ולשלט שהוא כולל, מהו המיקום האופטימלי של הארגז וכל מה שעוד צריך לדעת כדי שארגז התאורה שלכם ימשוך מקסימום תשומת לב.

 

גם לשימושים האחרים מומלץ להעדיף תאורת לדים, בזכות העמידות הגבוהה של נורות אלה והחסכוניות שלהן בצריכת אנרגיה.

חברת תדהר תעשיות שלטים בע"מ דואגים לכם לכל שלט שאתם צריכים לעסק שלכם – מגוון שלטים מובנים וכמובן שלטים בהזמנה אישית – צרו קשר בטלפון 03-5442280 או השאירו פרטים כאן ונשמח לתת לכם מענה מקצועי.